-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 21 Kasım 2022 Obilet'te 100 TL MaxiPuan!

  Maximum Mobil'den Obilet Kampanyası'na katılın,  21 Kasım – 20 Aralık tarihleri arasında, obilet.com’dan Maximum özellikli kredi kartınız veya Bankamatik Kartınız ile tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk otel rezervasyonunuza, otobüs ve uçak bileti alımınıza 100 TL MaxiPuan kazanın.

  Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kart kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhildir.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, araç kiralama işlemleri, feribot işlemleri, Metro Turizm ve BBus firmalarından alınan bilet işlemleri, Masterpass ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri,  Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.​
   
  Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 4 Ocak 2023 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 28 Şubat 2023’tür. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
   
  Ek Koşullar: Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. MaxiPuan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.