-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.5.2024 - 31.5.2024
SON 10 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

İşCep veya Maximum Mobil'den Obilet Kampanyası'na katılın, 01-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında, obilet.com ve Obilet Mobil Uygulaması’ndan Maximum özellikli kredi kartınız veya Bankamatik Kartınız ile tek seferde yapacağınız uçak, otobüs bilet alımları ile otel rezervasyonlarında 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL ya da 1.000 TL üzeri ilk alışverişinize 100 TL MaxiPuan Fırsatı!

Katılmak için: İşCep ve Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kart kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve Maximil kullanılarak yapılan işlemler, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri, Metro Turizm ve BBBus otobüs firmaları, feribot bileti satın alımları, araç kiralama hizmetleri kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.

 Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 14.06.2024 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31.07.2024’tür. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01.08.2024 tarihinde geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

 Ek Koşullar: Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Türkiye İş Bankası A.Ş ve Obilet Bilişim Sistemleri A.Ş.  kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.


Obilet’te 100 TL’ye varan MaxiPuan Fırsatı!