-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.6.2024 - 1.6.2025
SON 347 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

PatiWe uygulaması içerisindeki “Hesabım” kısmında bulunan “Kartlarım” alanına Maximum Pati Kart’ınızı ekleyip Premium hesap durumuna geçerek 6 ay boyunca ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

PatiWe uygulaması yoğun hayat temposunda patili dostlarımıza daha fazla vakit ayırabilmek ve onların mutluluklarını sürdürebilmek adına hızlı ve teknolojik çözümler üreten bir mobil uygulamadır. PatiWe online köpek eğitmenleriyle doğrudan görüşebilir, AI chat entegrasyonu sayesinde evcil hayvanlarınızla ilgili her türlü bilgiye anında ulaşabilirsiniz. Uygulamanın adımsayar özelliği sayesinde attığınız adımlarla mama bağışı yapabilir veya PatiCoin kazanarak anlaşmalı şirketlerden indirim kuponları elde edebilirsiniz. Köpek gezdirme/bakım ve kedi bakım özelliklerinde faydalanabilmek için de çevrenizdeki walker'larla kolayca iletişime geçebilirsiniz.   

Maximum Pati Kart’ınız ile uygulama içerisindeki “Hesabım” kısmında bulunan “Kartlarım” alanına Pati Kart’ınızı ekleyerek Premium hesap durumuna geçebilirsiniz. Premium hesap kapsamında  aşağıda belirtilen avantajlardan yararlanabilirsiniz. 

Pet Sahibi Premium Hesap Özellikleri:

· Online Eğitmen görüşmelerinde %15 indirim.

· Köpek gezdirme/bakım ve Kedi bakım işlerinde %15 indirim.

· Pati-Ai Chat’e sınırsız soru sorma hakkı.

· Adımsayar’da atılan her adımdan normalde kazanılan PatiCoin ikiye katlanır.

· Pati-Shop alışverişlerinde %10 indirim.

· Kidolog online görüşmelerinde aylık tek kullanımlık %15 indirim.

Türkiye İş Bankası A.Ş. önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.


Maximum Pati Kart ile 6 ay boyunca ücretsiz PatiWe Premium Hesap ayrıcalığı!