-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Haziran 2023 Pazarama Online Alışveriş’te 9 Taksit Fırsatı!

  1-30 Haziran 2023 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile Pazarama Online’dan yapacağınız alışverişlerinizde 9 taksit fırsatı!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, Maximum Genç)

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat işlemleri, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler

  Ek Koşullar: 9 taksit kampanyası sadece Pazarama Online menüsünde geçerli olup, Pazarama Market ve Pazarama Tatil menülerinde geçerli değildir. Kampanya dönemi içinde piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir. İş Bankası ve Pazarama kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal mevzuat gereğince telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Bankamızca alışverişin içeriği tespit edilememekte olup, taksitlendirme kısıtlaması ve taksitli işlem alt limiti firma tarafından yönetilmektedir. • 01 Mayıs 2023 Pazarama Online Alışveriş’te 9 Taksit Fırsatı!

  1-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile Pazarama Online’dan yapacağınız alışverişlerinizde 9 taksit fırsatı!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, Maximum Genç) ve Ticari Kredi Kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Maximum Fırsat işlemleri, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler

  Ek Koşullar: 9 taksit kampanyası sadece Pazarama Online menüsünde geçerli olup, Pazarama Market ve Pazarama Tatil menülerinde geçerli değildir. Kampanya dönemi içinde piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir. İş Bankası ve Pazarama kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal mevzuat gereğince telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Bankamızca alışverişin içeriği tespit edilememekte olup, taksitlendirme kısıtlaması ve taksitli işlem alt limiti firma tarafından yönetilmektedir.