-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.7.2024 - 31.7.2024
SON 7 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, 31 Temmuz tarihine kadar Maximum Kart'ınızla Otomate.app adresi üzerinden tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri alışverişlerinize 200 TL MaxiPuan kazanın.

Otomate, araç bakım, hasar onarım, arıza tespit, muayeneye götürme ve daha birçok hizmet için yetkili ve multi-brand servislerden en uygun fiyat tekliflerini karşılaştırmalı olarak sunan dijital bir platformdur. Tekliflerden birini tercih edip satın almanız durumunda Otomate danışmanlarından bilgi alınabilmektedir. Ücretsiz vale desteği bulunmaktadır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Bankamatik Kartlar, Maximum Aidatsız Kartlar, MaxiPara Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 

Ek Koşullar: MaxiPuanlarınız 14 Ağustos 2024 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 30 Eylül 2024'tür. MaxiPuanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Ekim 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMile dönüştürüle​bilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar, Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil müşteri bazındadır. Diğer MaxiPuan ve indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilir.

Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Otomate.app'te 200 TL MaxiPuan Fırsatı!