-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.6.2024 - 30.6.2024
SON 13 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

İlk alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, 01 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla anlaşmalı Vaillant mağazalarından tek seferde yapacağınız 20.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize %10 indirim kazanın! 

Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde ilk alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir. 
 
Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.   

Uygulamayı telefonunuza indirin: 
Maximum Mobil/indir 
İşCep/indir   

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. 
 
Ek koşullar: Kampanya, sadece anlaşmalı Vaillant mağazalarında geçerli olup tek seferde yapılacak 20.000 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanya kapsamında kazanılacak indirim tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim tutarı, ek karta yansıtılacaktır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sadece İşCep veya Maximum Mobil’den katılım sağlanabilmektedir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kazanılan indirim tutarı, geri alınacaktır. Kampanya diğer MaxiPuan veya indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 3.500 TL indirim kazanabilir.
 
Türkiye İş Bankası A.Ş ve Vaillant kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.


Maximum’dan Vaillant'ta 3.500 TL İndirim Fırsatı!