-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 10 Eylül 2023 Akıllı Telefon Alışverişlerinize 750 TL MaxiPuan fırsatı!

  Maximum Mobil’den veya İşcep'ten kampanyaya katılın, 10 Eylül - 10 Ekim 2023 tarihleri arasında akıllı telefon satışı gerçekleştiren yetkili satıcılar ve elektronik perakende sektöründe faaliyet gösteren Maximum işyerlerinden gerçekleştirilecek 40.000 TL ve üzeri akıllı telefon alışverişlerinizde 750 TL MaxiPuan kazanın! 

  Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de veya İşcep'te ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve İş Bankası Bankamatik Kartları ile gerçekleştirecek peşin işlemlerde geçerlidir.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: 
  - Aidatsız Kartlar, Maxipara Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı,
  - Ticari kredi kartları,
  - Taksitli olarak gerçekleştirilen işlemler,
  - Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri,
  - Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler,
  - Aidatsız Kart sahibi müşterilerimiz Bankamatik kartları da olması durumunda kampanyaya katılım sağlayabilirler. Ancak Aidatsız Kartlar ile gerçekleştirilen işlemlerden kampanyaya katılım sağlansa dahi ödül kazanılamayacaktır,
  - Farklı ürün gruplarının satışını yapan e-ticaret firmaları, zincir marketler ve beyaz eşya/mobilya mağazalarından gerçekleştirilen Akıllı Telefon alışverişleri kampanyaya dahil değildir,
  - Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

  Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 26 Ekim 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Kasım 2023’dür. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Aralık 2023 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 750 TL MaxiPuan kazanabilir. 

  Ek Koşullar: İş Bankası durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Diğer MaxiPuan ve indirim kampanyaları ile birleştirilemez.