-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Ekim 2023 İgdaş Faturalarınıza 3 Taksit Fırsatı!

  Maximum Kart’ınızla 1 Ekim 2023 -31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Maximum Mobil, İşCep ya da internet şubesi Anında Fatura Ödeme seçeneği, İgdaş vezneleri ve igdas.com.tr'den yapacağınız 100 TL üzeri fatura ödemelerinde faizsiz 3 taksitte geri ödeme ayrıcalığı!

  Maximum Kart’ınızla Maximum Mobil, İşCep ya da internet şubesi üstünden Anında Fatura Ödeme ya da İgdaş veznelerinden veya igdas.com.tr sayfasından peşin olarak gerçekleştireceğiniz İgdaş fatura ödemelerinizi, sonradan Maximum Mobil veya İşCep Uygulamamızdan faizsiz olarak 3 aya varan vadelerde faizsiz taksitlendirebilirsiniz. 

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ile gerçekleştirecek peşin işlemlerde geçerlidir.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: 
  • Bankamatik kart, Aidatsız Kart, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler,
  • Ticari Kredi Kartları ile yapılan işlemler,
  • Bankamız kanalları, igdaş.com.tr adresi veya İgdaş veznelerinden gerçekleştirilmeyen işlemler,
  • Otomatik ödeme talimatı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamına dâhil değildir.

  Ek Koşullar: 
  1. Kampanya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den yapılacak taksitlendirme işlemlerinde geçerli olacaktır. Diğer kanallardan yapılan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.
  2. Peşin alışverişlerin taksitlendirilmesi kampanyası kapsamında 1 Ekim 2023 -31 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapılan 100 TL üzeri peşin alışverişlerde faizsiz 2 ve 3 taksit seçeneği uygulanacaktır. 100 TL altındaki peşin işlemler kampanya kapsamında faizsiz taksitlendirilemeyecektir. 
  3. Peşin alışverişlerin taksitlendirilmesi kampanyası İşCep ve Maximum Mobil’den 1 Ekim 2023 -31 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapılacak 2 ila 3 taksitli taksitlendirilecek ve taksitlendirme talimatı alınacak işlemler için geçerli olacaktır. Diğer kanallardan iletilen taksitlendirme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır.
  4. Kampanya sadece bireysel kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
  5. Taksitlendirme işlemi, ilgili işlemin yapıldığı döneme ait hesap kesim tarihinden önce ve kampanya bitiş tarihinde önce yapılmalıdır.
  6. Sonradan taksitlendirme işlemi Maximum Mobil, Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektir.
  7. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.
  8. 1 Ekim 2023 -31 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapacağınız peşin işlemlerinizi hesap kesim tarihinden önce olmak kaydı ile kampanya kapsamında sonradan taksitlendirebileceğiniz son tarih 05.06.2024’dür.
  9. Türkiye İş Bankası ve İgdaş kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Fatura ödemelerinizde ücretsiz taksitlendirme işlemini,
  - Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme veya Kartlarım> Kart Harcamalarım menüsü altından İGDAŞ ödemenize ulaşıp “taksitlendir” seçimini yaparak,
  - İşCep > Kartlar > Kredi Kartlarım >  Harcamalarım menüsü altından İGDAŞ ödemenize ulaşıp “taksitlendir” seçimini yaparak,
  - İnternet Şubemiz > Kredi Kartlarım > Taksitlendir / Ertele menüsü altında İGDAŞ ödemenizi seçerek
  ücretsiz olarak taksitlendirebilirsiniz.