-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.4.2024 - 31.12.2024
SON 197 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Maximum Pati Kart ile veteriner ya da petshop sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden 31 Aralık 2024 tarihine kadar tek seferde yapacağınız her 1.000 TL ve üzeri alışverişinize ve Pazarama Pet kategorisinden yapacağınız 500 TL ve üzeri Petshop alışverişlerinizde %10, aylık toplamda 1.100 TL’ye varan indirim sizi bekliyor. 

Kampanyalara dâhil olan kart: Maximum Pati Kart

Kampanyalara dâhil olmayan işlemler: MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 

Maximum Pati Kart’a özel Veteriner ya da Petshop Alışverişlerinize %10 indirim Kampanyası:
• Maximum Pati Kart ile veteriner ya da petshop sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden 31 Aralık 2024 tarihine kadar tek seferde yapacağınız her 1.000 TL ve üzeri alışverişinizde %10 indirim kazanın!
• Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. 
• İndirim tutarı yansıdığında ve aylık azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
• Bir müşteri için kampanyaya dahil olan kartları ile kazanılacak azami indirim tutarı aylık 300 TL, yıllık ise 2.700 TL’dir.
• Yurtdışı harcamalarınız için yabancı para cinsinden yapmış olduğunuz işlemlere ait indirimler kartınıza TL olarak yansıtılacaktır.
• Alışverişinizi kısmen ya da tamamen iade etmeniz halinde iade edilen harcamadan kazandığınız indiriminiz iptal edilecektir.
• Bir müşteri aylık en fazla 300 TL indirim kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır. 

Maximum Pati Kart ile Pazarama Pet Alışverişlerinize %10 İndirim Kampanyası:
Maximum Pati Kart’ınız ile Maximum Mobil’de yer alan Pazarama Pet kategorisinden yapacağınız 500 TL ve üzeri Petshop alışverişlerinizde %10 indirim kazanın!

Ödül kullanımı: İndirim sadece Maximum Mobil Pazarama Pet kategorisinde geçerlidir. Maximum Mobil Pazarama Pet kategorisinden alınacak ürünler üzerinden, ödeme adımında Maximum Pati Kart’ınızı seçtiğinizde alışverişinize %10 indirim uygulanacaktır. Farklı kategoriden ürünlerde indirim uygulanmaz. İndirimden yararlanılabilmesi için ödemenin Maximum Pati Kart ile yapılması gerekmektedir. Bir müşteri kampanyadan bir ay içerisinde en fazla 2 kere yararlanabilir ve her işleminde azami 400 TL olmak üzere toplamda 800 TL indirim kazanabilir. 

İş Bankası kampanyaları durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.


Maximum Pati Kart’a özel Veteriner ya da Petshop Alışverişlerinizde %10, Aylık Toplamda 1.100 TL'ye Varan İndirim Fırsatı!