-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 06 Temmuz 2023 Özdilek MaxiPuan Kampanyası

  6 Temmuz-2 Ağustos 2023 tarihleri arasında Maximum Kart ile Özdilek hipermarketlerinde ve mağazalarında tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL MaxiPuan!


  Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Kampanya, Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen işlemlerde geçerlidir. 

  Katılmak için: Maximum Mobil ve İşcep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 

  Uygulamayı telefonunuza indirin.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Genç, Maximum Pati Kart, MaxiPara Kartlar) ile yapılan ödemeler dahildir. 

  Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanya Özdilekteyim.com’ da geçerli değildir.

  Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız, 8 Ağustos 2023 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 30 Eylül 2023’tür. Kullanılmayan MaxiPuanlar, 1 Ekim 2023 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

  Ek Koşullar: Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamızın kayıtları esas alınacaktır. İş Bankası ve Özdilek Alışveriş Merkezi ve Tekstil Sanayi AŞ kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.