-
KAMPANYA TARİHLERİ : 6.4.2024 - 2.6.2024
SON 5 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

​Hafta sonlarına özel,  2024 tarihleri arasında, Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı İş Bankası Mastercard® veya Maestro logolu Bankamatik Kartı, MaxiPara kart veya İş Bankası Mastercard® logolu kredi kartlarınız ile yapacağın 250 TL ve üzeri yüklemelerde 5 ⭐ hediye! 

Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard® logolu bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Türkiye İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Koşulları:
Kampanya 6 Nisan 2024-02 Haziran 2024 tarihleri arasında sadece hafta sonu geçerlidir. 
Kampanya süresi boyunca Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, İş Bankası Mastercard veya Maestro logolu Bankamatik Kartı veya MaxiPara kartları, Mastercard logolu kredi kartları ile yapılacak ilk 250TL ve üzeri yüklemede 5 yıldız kazanımı olacaktır.
Kampanyadan her misafir yalnızca 2 kez yararlanabilecektir.
Kampanyadan yararlanabilmek için:
Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı İş Bankası Mastercard® veya Maestro logolu kartınız yok ise; ilk olarak Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, “Ayarlar/ Ödeme Seçenekleri/Kredi-Debit Kart ekle” adımına girerek, Masterpass™’e; İş Bankası Mastercard® veya Maestro logolu kartınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Ardından “Para Yükle” adımına gelerek ilgili kartınız ile 250 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 5 Yıldız kazanabilirsiniz.
Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı İş Bankası Mastercard® veya Maestro logolu kartınız var ise, “Para Yükle” adımına gelerek kayıtlı olan İş Bankası Mastercard® veya Maestro logolu kartınız ile 250 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 5 Yıldız kazanabilirsiniz.
Kampanyadan kazanılan yıldızlar 24 saat içerisinde hesaplara yüklecek olup kazanıldığı gün itibariyle 30 gün süresince geçerli olacaktır.
Kampanya kapsamında Starbucks® Mağazalarındaki kasalardan yapılacak TL yüklemeleri GEÇERLİ DEĞİLDİR.
Hesabınıza yüklenen yıldızlarınızı hesap geçmişinizden görüntüleyebilirsiniz.
Kampanyadan kazanılan yıldızlar Gold üyelik için gerekli 120 yıldız hesaplamasına dahil edilmez. 
Starbucks® Türkiye ve Mastercard kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Kampanyanın yürütülmesinden Starbucks® Türkiye ve Mastercard sorumlu olup, Türkiye İş Bankası A.Ş. ’nin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.


İş Bankası Mastercard® Logolu Kartlarınız ile Starbucks’da Yıldızlı Haftasonları Kampanyası!