-
KAMPANYA TARİHLERİ : 8.7.2024 - 11.8.2024
SON 18 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, 11 Ağustos tarihine kadar araç bakım ve lastik sektörlerinde faaliyet gösteren kampanyaya dahil Maximum üye iş yerlerinden Maximum Kart'ınız ile tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri ilk harcamanıza 400 TL MaxiPuan kazanın. Ayrıca 2.000 TL ve üzeri MTV ödemenize 100 TL MaxiPuan, toplamda 500 TL'ye varan MaxiPuan kazanın.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Bankamatik Kartlar, Maximum Aidatsız Kartlar, MaxiPara Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 

Ek Koşullar: MaxiPuanlarınız 28 Ağustos 2024 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 30 Eylül 2024'tür. MaxiPuanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Ekim 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMile dönüştürüle​bilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar, Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. MTV ödemesini 1 Temmuz - 5 Ağustos 2024 arasında yapan müşteriler 100 TL MaxiPuan kazanacaktır. 400 TL MaxiPuan kazanmaya uygun alışverişi olmayan müşteriler 100 TL MaxiPuan kampanyasından faydalanamayacaktır. Kampanya, kart bazında değil müşteri bazındadır. Diğer MaxiPuan ve indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. Kampanya yalnızca kampanyaya dahil olan üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 500 TL MaxiPuan kazanabilir.

Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Araç Bakım-Lastik Sektöründe 500 TL'ye Varan MaxiPuan Fırsatı!