-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 17 Ekim 2022 adL ve Love My Body MaxiPuan Kampanyası

  ​Maximum Kart'ınıza AdL ve Love My Body'de 250 TL MaxiPuan Fırsatı! Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, 17 - 31 Ekim 2022 tarihleri arasında adL ve Love My Body Mağaza'ları ile https://www.adl.com.tr/ ve https://www.lovemybody.com.tr/'den tek seferde yapacağınız 2.500 TL ve üzere ilk alışverişinize 250 TL MaxiPuan! Üstelik 7 taksit fırsatı.


  Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
    
  Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil'de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 
   
  Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş'te Üniversiteli, Maximum Genç)

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Maxipara Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız Kredi kartı, Maximum Genç Aidatsız Bankamatik kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

  Ödül kullanımı: MaxiPuan'larınız 15 Kasım 2022 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan'ların son kullanma tarihi 31 Aralık 2022'dir. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Ocak 2023 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles'a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles'a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 250  TL MaxiPuan kazanabilir.   

  Kampanyadan tek seferde yapacağınız 2.500 TL ve üzeri ilk alışverişinizden kazanacağınız  250 TL maxipuanın adL mağazaları ile https://www.adl.com.tr/'den ya da Love My Body mağazaları ile https://www.lovemybody.com.tr/​'den yapılması gerekmektedir.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                
  Ek Koşullar: İş Bankası, adL ve Love My Body kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.