-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 15 Haziran 2023 PttAVM'de 300 TL'ye varan MaxiPuan ve 3 Taksit Kampanyası

  İşcep veya Maximum Mobil’den katılıma özel PttAVM'den 15 Haziran-15 Temmuz 2023 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 1000 TL ve üzeri her alışverişinize 75 TL, toplam 300 TL MaxiPuan ve 3 taksit fırsatı!

  Katılmak için: MaxiPuan kampanyası için Maximum Mobil’de ya da İşcep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Taksit kampanyası için katılım gerekmemekte olup alt sepet tutarı firma tarafından belirlenmektedir.
   
  Uygulamayı telefonunuza indirin​
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları ile farklı günlerde yapılan alışverişler
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat,MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

  Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 01 Ağustos 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 30 Eylül 2023. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. 

  Kampanya belirli ürünlerde ve sepette ödeme esnasında geçerlidir. Kampanya dönemi içinde piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir. İş Bankası ve PttAVM kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal Mevzuat gereğince telekomünikasyon, kuyum, yemek ve gıda, kozmetik, ofis malzemesi alımlarında taksit uygulanamamaktadır. 

  Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş. ve PttAVM'nin kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.