-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Ocak 2023 Oksijendeyiz’de 100 TL MaxiPuan!


  01 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınızla, oksijen tesislerinde yer alan işyerlerinden, tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri her alışverişinizde %10, toplam 100 TL’ye varan MaxiPuan kazanın. Üstelik İşCep’teki Aracım menüsünden araç plakasını tanımlayanlar 2 kat MaxiPuan kazanıyor.


  Kampanyanın geçerli olduğu işyeri listesine buradan ulaşabilirsiniz.


  Katılmak için: Maximum Mobil yada İşCep “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.


  Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir


  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar


  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,


  Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 10 Şubat 2023 tarihinde son kullanılan kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mart 2023 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.


  Ek koşullar: Oksijen tesislerinde yer alan akaryakıt istasyonlarından yapılan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya sadece oksijen tesislerinde yer alan işletmelerden yapılacak alışverişler dahil edilecektir. İlgili tesislere https://oksijendeyiz.com/ linkinden ulaşılabilir. İlgili markaların farklı illerdeki işyerlerinden yapılacak alışverişler, kampanyaya dahil edilmeyecektir. Üstelik İşCep’teki Aracım menüsünden araç plakanızı tanımlayanlar 2 kat MaxiPuan kazanıyor. İş Bankası ve Oksijen tesisleri kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. 


  İşCep Aracım:​  Aracınız için her şey İşCep Aracım’da! İşCep’e giriş yaparak “Aracım” özelliği ile aracınıza ait ödemeler başta olmak üzere birçok işlemi tek yerden yapabilir; harcamalarınızı ve araç takviminizi takip edebilirsiniz. 


  Aracım menüsüne;


  • Sadece kendi adınıza kayıtlı araçlar menüye kaydedilebilecektir.


  • Motorsiklet, otomobil ve hafif ticari araç kaydı gerçekleştirilmektedir.


  • TCKN harici ve yabancı plakalı araçlar sisteme kayıt işlemini gerçekleştiremez.


  • Maximum 5 araç ekleme işlemi yapılabilmektedir.