-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 25 Şubat 2022 Doğalgaz ve Elektrik Faturalarınızı Faizsiz Taksitlendirin!

  24 Şubat - 31 Mayıs tarihleri arasında Maximum Mobil ya da İşCep’ten yapacağınız anında doğalgaz ve elektrik faturası ödemenize faizsiz 3 taksit fırsatı!

  Anında fatura ödemenizi;
  • Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Fatura Öde 
  • İşCep uygulaması üzerinden > Ödeme Yap > Fatura > Anında Fatura Ödeme
  adımlarını takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.
   
  Taksitlendirme talebinizi;
  • Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart Seçimi > Taksitlendirme İşlemleri > İşlem Taksitlendirme  veya Kartlarım> > Kart Seçimi > Harcamalarım ve Taksitlerim
  • İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım
  adımlarını takip ederek iletebilirsiniz.

  Kampanyanın geçerli olduğu kanal: Maximum Mobil ve İşCep
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç)
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartları, KKTC Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar, Bankamatik Kartlar, MaxiPara kartlar
   
  Kampanya Detayları:
  1. Kampanya sadece İşCep’teki Anında Fatura Ödeme ve Maximum Mobil’deki Fatura Öde menülerindeki anlaşmalı kurumlarda yapılacak doğalgaz ve elektrik ödemelerinin yine İşCep ve Maximum Mobil’den yapılacak taksitlendirme işlemlerinde geçerli olacaktır. Diğer kanallardan yapılan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.
  2. Anında doğalgaz ve elektrik faturası taksitlendirme kampanyası kapsamında 24 Şubat - 31 Mayıs tarihleri arasında Maximum Mobil ve İşCep’teki fatura ödeme menülerinden yapılan 100 - 5.000 TL(dahil) arası anında fatura ödemelerinde faizsiz taksit seçeneği uygulanacaktır. 100 TL altı ya da 5.000 TL üstü taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir.
  3. Anında doğalgaz ve elektrik faturası taksitlendirme kampanyası İşCep ve Maximum Mobil’den 24 Şubat - 31 Mayıs tarihleri arasında yapılacak 3 taksitli taksitlendirilecek ve taksitlendirme talimatı alınacak işlemler için geçerli olacaktır. Diğer kanallardan iletilen taksitlendirme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır.
  4. Kampanya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den ve listesi aşağıda yer alan kurumlardan yapılan fatura ödemelerinde geçerli olacaktır. ​
  5. Kampanya sadece bireysel kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
  6. Taksitlendirme işlemi, ilgili işlemin yapıldığı döneme ait hesap kesim tarihinden önce ve kampanya bitiş tarihinden önce yapılmalıdır.
  7. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için Maximum Mobil’den alınacak taksitlendirme talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya dışında farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.  
  8. Sonradan taksitlendirme işlemi Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektir.
  9. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.
  10. Kampanya şartlarına uyan sonradan taksitlendirme işlemlerinde kısıt bulunmamaktadır.
  11. K.K.T.C. kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
  12. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.