-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Eylül 2023 a101.com.tr'de 100 TL MaxiPuan

  ​​Maximum Mobil'den veya İşCep'ten a101.com.tr'de 100 TL MaxiPuan Kampanyası'na katılın, 1-15 Eylül 2023 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile www.a101.com.tr web sitesi veya A101 mobil uygulamadan tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL MaxiPuan Kazanın!

  Katılmak için: Maximum Mobil’de veya İşCep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 

  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles, Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, sadece www.a101.com.tr web sitesinden veya A101 mobil uygulamasından yapılan alışverişler kampanyaya dâhildir.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. A101 Kapıda mobil uygulaması ve www.a101kapida.com web sitesinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

  Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 03.10.2023 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Kasım 2023’tür. Kampanya kriterlerinin yerine getirilmesi ve kampanya kapsamında kullanılan kartın Maximum Kart olması durumunda ödül MaxiPuan olarak yüklenecektir. Kampanya kapsamında kullanılan kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda ise MaxiMil'e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Kazanılan MaxiMil'ler avans kapamada kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. 

  Ek Koşullar: Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Bankamızca düzenlenen diğer market MaxiPuan kampanyaları ile birleştirilemez. 

  İş Bankası ve A101 kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.


 • 01 Mayıs 2023 a101.com.tr'de 100 TL MaxiPuan!

  Maximum Mobil'den veya İşCep'ten a101.com.tr'de 100 TL MaxiPuan Kampanyası'na katılın, 1-15 Mayıs 2023 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile www.a101.com.tr web sitesinden tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL MaxiPuan Kazanın!

  Katılmak için: Maximum Mobil’de veya İşCep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 
    
  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartlar ve Maxipara Kartlar kullanılarak yapılan alışverişler, www.a101.com.tr web sitesinden yapılan alışverişler kampanyaya dâhildir. 

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır. 

  Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 01.06.2023 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2023’dür.Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda ise MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. 

  Ek Koşullar: Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Bankamızca düzenlenen diğer market MaxiPuan kampanyaları ile birleştirilemez. İş Bankası ve A101 kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.