-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Haziran 2023 Vivense’de %8 indirim ayrıcalığı! Üstelik ilave 5 taksit fırsatıyla!

  30 Haziran 2023 tarihine kadar, Maximum Kart'ınızla Vivense’den yapacağınız alışverişlerinizde %8 indirim ayrıcalığı! Üstelik ilave 5 taksit fırsatıyla!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları (sadece %8 indirim için) , İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximum Genç, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black,  İş’te Üniversiteli)
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari kartlar, Vadematik Kart, Maximum Fırsat, Tüm Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler.

  İndirim Kodu: maximum8

  Kampanya Detayları: İndirimden faydalanabilmek için ürünü sepete attıktan sonra ödeme sayfasında ilgili alana indirim kodunun girilmesi gerekmektedir. %8 indirim tüm indirimlere ek sepette uygulanmaktadır. Sarı fiyatlı ürünlerde, kargo ücreti ve kurulum bedelinde indirim geçerli değildir.maximum8 indirim kodu başka kupon kodları ile birleştirilemez. 

  İş Bankası ve Vivense kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.


 • 01 Mayıs 2023 Vivense’de %8 indirim ayrıcalığı! Üstelik ilave 5 taksit fırsatıyla!

  31 Mayıs 2023 tarihine kadar, Maximum Kart'ınızla Vivense’den yapacağınız alışverişlerinizde %8 indirim ayrıcalığı! Üstelik ilave 5 taksit fırsatıyla!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları (sadece %8 indirim için) , İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximum Genç, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black,  İş’te Üniversiteli)
   
  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari kartlar, Vadematik Kart, Maximum Fırsat, Tüm Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler.

  İndirim Kodu: maximum8

  Kampanya Detayları: İndirimden faydalanabilmek için ürünü sepete attıktan sonra ödeme sayfasında ilgili alana indirim kodunun girilmesi gerekmektedir. %8 indirim tüm indirimlere ek sepette uygulanmaktadır. Sarı fiyatlı ürünlerde, kargo ücreti ve kurulum bedelinde indirim geçerli değildir.maximum8 indirim kodu başka kupon kodları ile birleştirilemez. İş Bankası ve Vivense kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.