-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 09 Ekim 2023 Visa Logolu İş Bankası Kartınız ile Hepsiburada Premimum Üyelerine Özel 1.000 TL’ye Varan İndirim Fırsatı!

  Türkiye İş Bankası Visa logolu kartlarla Hepsiburada premium üyelerine özel 9-10-11-12 Ekim 2023 tarihlerinde, 18:00-23:59 saatleri arasında yapılacak alışverişlerde anında 1.000 TL’ye varan indirim fırsatı!

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Visa logolu bireysel ve ticari kredi kartları, Bankamatik Kartı ve MaxiPara kartlar.

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. 

  1. Kampanya Hepsiburada Premium üyelerine özel olup, Türkiye İş Bankası Visa Logolu kartlar ile 9-10-11-12 Ekim 2023 tarihlerinde, 18:00-23:59 saatleri arasında yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

  2. Kampanya kapsamında azami indirim tutarı 1.000 TL’dir.

  3. Kampanya kategori ve barem detayları aşağıda yer almaktadır:

  • KDV dahil tutarı (kupon, Hepsipara ve kargo bedeli uygulandıktan sonraki değeri) 15.000 TL ve üzerindeki seçili bilgisayar alışverişlerinde 1.000 TL indirim,
  • KDV dahil tutarı (kupon, Hepsipara ve kargo bedeli uygulandıktan sonraki değeri) 2.000 TL ve 5.000 TL arasındaki seçili bilgisayar aksesuarları alışverişlerinde 100 TL, 5.000 TL ve üzerindeki seçili bilgisayar aksesuarları alışverişlerinde ise 250 TL indirim, 
  • KDV dahil tutarı (kupon, Hepsipara ve kargo bedeli uygulandıktan sonraki değeri) 5.000 TL ve üzerindeki seçili tablet alışverişlerinde 250 TL indirim,
  • KDV dahil tutarı (kupon, Hepsipara ve kargo bedeli uygulandıktan sonraki değeri) 10.000 TL ve 20.000 TL arasındaki seçili cep telefonu alışverişlerinde 500 TL, 20.000 TL ve üzerindeki seçili cep telefonu alışverişlerinde 1.000 TL indirim,
  • KDV dahil tutarı (kupon, Hepsipara ve kargo bedeli uygulandıktan sonraki değeri) 5.000 TL ve 10.000 TL arasındaki seçili cep telefonu aksesuar alışverişlerinde 250 TL, 10.000 TL ve üzerindeki seçili cep telefonu aksesuar alışverişlerinde 500 TL indirim,
  • KDV dahil tutarı (kupon, Hepsipara ve kargo bedeli uygulandıktan sonraki değeri) 2.500 TL ve 5.000 TL arasındaki seçili küçük ev aletleri alışverişlerinde 250 TL, 5.000 TL ve üzerindeki seçili küçük ev aletleri alışverişlerinde 500 TL indirim,
  • KDV dahil tutarı (kupon, Hepsipara ve kargo bedeli uygulandıktan sonraki değeri) 10.000 TL ve üzerindeki seçili beyaz eşya ve televizyon alışverişlerinde 1.000 TL indirim,
  • KDV dahil tutarı (kupon, Hepsipara ve kargo bedeli uygulandıktan sonraki değeri) 700 TL ve üzerindeki elektronik harici alışverişlerde 100 TL indirim uygulanacaktır.

  4. Her müşterimiz, her kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir.

  5. Kampanyadan faydalanmak için ödemenin Visa logolu bireysel veya ticari kredi kartı, banka kartı veya ön ödemeli kartlar ile yapılması gerekmektedir.

  6. Hak ediş durumuna göre 100 TL, 250 TL, 500 TL ve 1.000 TL indirim, sepet adımında değil, sonraki ödeme sayfasında Visa kart bilgileri girildiğinde sipariş özetine yansıyacaktır.

  7. Kampanya aşağıdaki ürünlerde/kategorilerde geçerli değildir:

  • Altınlar (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/altinlar linkinde yer alan altın ürünlerinde), 
  • Yurt dışından ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/yurt-disindan-urunler linkinde yer alan ürünlerde),
  • Dijital ürünler (https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/dijital-urunler-kampanyalar adresindeki tüm ürünler)

  8. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

  9. Dijital banka cüzdanları ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir. 

  10. Kampanya süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/iade, cayma hakkının kullanılması vb) indirim hakkı kazanma durumunu etkileyebilir.

  11. Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve Visa kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hepsiburada ve Visa, kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.

  12. Kampanyanın yürütülmesinden Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  13. Hepsiburada kampanyada ve dahil olan ürünlerde değişiklik yapabilir. Farklı ürünler kampanyaya dahil edilebilir veya mevcut ürünler kampanyadan çıkartılabilir.

  14. Kampanya web sitesi ve uygulama üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

  15. Çoklu kredi kartı ile ödemelerde geçerli değildir.

  16. Kampanyanın yürütülmesinden Visa ve Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir. 

  17. Reddedilen ve iptal edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.

  18. Hepsiburada kampanyada ve dahil olan ürünlerde değişiklik yapabilir. Farklı ürünler kampanyaya dahil edilebilir veya mevcut ürünler kampanyadan çıkartılabilir. • 11 Eylül 2023 Visa Logolu İş Bankası Kartınız ile Hepsiburada Premium Üyelerine 1.000 TL'ye varan İndirim!

  Visa logolu İş Bankası kartlarınızla seçili ürünlerde tek seferde yapacağınız alışverişlerinizde anında 1.000 TL'ye varan indirim fırsatı sizi bekliyor.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Visa logolu bireysel veya ticari kredi kartı, banka kartı veya MaxiPara kartlar

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

  Kampanya Koşulları:
  • Kampanyadan sadece Hepsiburada Premium üyeleri faydalanabilir. 
  • 11 Eylül saat 18:00-23:59 arasında ve 12 Eylül saat 18:00-23:59 arasında seçili ürünlerde anında 1.000 TL’ye varan indirim uygulanacaktır.
  • Kampanya detayları aşağıda yer almaktadır;
  o 10.000 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki veya Hepsipara, kargo bedeli hariç) seçili bilgisayar alışverişlerinde 1.000 TL ‘ye varan indirim uygulanacaktır. 
  o 5.000 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki veya Hepsipara, kargo bedeli hariç) seçili tablet alışverişlerinde anında 250 TL indirim uygulanacaktır.
  o 5.000 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki veya Hepsipara, kargo bedeli hariç) seçili cep telefonu alışverişlerinde anında 250 TL indirim uygulanacaktır.
  o 3.000 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki veya Hepsipara, kargo bedeli hariç) seçili cep telefonu aksesuar alışverişlerinde anında 150 TL indirim uygulanacaktır.
  o 2.000 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki veya Hepsipara, kargo bedeli hariç) seçili küçük ev aletleri alışverişlerinde anında 200 TL indirim uygulanacaktır.
  o 350 TL ve üzeri (KDV dahil, hediye çeki veya Hepsipara, kargo bedeli hariç) seçili elektronik ve cep telefonu harici alışverişlerinde anında 50 TL indirim uygulanacaktır.
  • Her müşterimiz, her kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir.
  • Kampanya aşağıdaki ürünlerde/kategorilerde geçerli değildir:
  o Altınlar   
  • Kampanyadan faydalanmak için ödemenin Türkiye İş Bankası Visa logolu bireysel veya ticari kredi kartı, banka kartı veya MaxiPara kartlar ile yapılması gerekmektedir.
  • Hak ediş durumuna göre 50 TL, 150 TL, 200 TL, 250 TL, 500 TL ya da 1.000 TL indirim, Visa kart bilgileri girildiğinde ödeme adımında sipariş özeti sayfasında yansıyacaktır.
  • Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
  • Dijital banka cüzdanları ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir. 
  • Kampanya süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (sipariş iptali/iade, cayma hakkının kullanılması vb.) indirim hakkı kazanma durumunu etkileyebilir.
  • Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Hepsiburada ve Visa kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hepsiburada ve Visa, kampanya boyunca, kampanya katılımını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının hile yaparak kazandığı indirimlerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.
  • İş Bankası A.Ş.  kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
  • Kampanyanın yürütülmesinden Visa ve Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Hepsiburada kampanyada ve dahil olan ürünlerde değişiklik yapabilir. Farklı ürünler kampanyaya dahil edilebilir veya mevcut ürünler kampanyadan çıkartılabilir.
  • Kampanya web sitesi ve uygulama üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
  • Çoklu kredi kartı ile ödemelerde geçerli değildir.​ • 26 Ocak 2023 Visa Logolu İş Bankası Kartınız ile Hepsiburada Premium Üyelerine 1.000 TL'ye varan İndirim!

  Size özel! İş Bankası kredi kartlarınızla harcadığınız kadar MaxiPuan kazanın! 8-22 Şubat 2023 tarihleri arasında yapacağınız ilk alışverişinizde 100 TL’ye varan MaxiPuan kazanma fırsatından yararlanın.

  Kampanya Koşulları: Kampanya belirlenen kişilere özel olarak düzenlenmiş olup, yalnızca Banka tarafından bilgilendirilen müşterilerimiz faydalanabilir. Banka tarafından belirlenen ve Banka tarafından bilgilendirilen kişiler haricinde gelen katılım talepleri kabul edilmeyecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiştir. Kampanya kapsamında yapılan ilk alışveriş tutarı kadar MaxiPuan kazanılacak olup,bir müşteri en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilecektir. MaxiPuanları yükleme anında kredi kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Maximum işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Sadece İş Bankası tarafından bilgilendirilen müşterilerin Bireysel İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ile yapılacak işlemler (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart)

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Ticari Bankamatik Kartları, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Cüzdan yüklemeleri, Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme  ve benzeri nitelikli işlemler, kuyum harcamaları kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Ödül Kullanımı: Ödül MaxiPuan’larınız 28 Şubat 2023 tarihinde kredi kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mart 2023’dür (bu tarih dâhil).  Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya kriterlerinin yerine getirilmesi ve kampanya kapsamında en son kullanılan kartın Maximum Kart olması durumunda ödül MaxiPuan olarak yüklenecektir. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda ise MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir.Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil olarak uçak bileti alımında ve otel rezervasyonlarında kullanılabilecek olmakla birlikte açık avans bulunması durumunda kazanılan MaxiPuanlar ile avans kapatılması mümkün olamayacaktır.

  Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda Maxipuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı Maxipuan kazanamayacaktır.