-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 16 Mart 2023 Üstü Kalsın Talimatınıza 300 TL'ye Varan MaxiPuan Fırsatı!

  İş Bankası bireysel kredi kartınıza Üstü Kalsın talimatı verin ya da mevcuttaki talimat tutarınızı artırın, birikim yaparken 300 TL'ye varan MaxiPuan kazanma fırsatını kaçırmayın!

  Üstü Kalsın talimatı ile kredi kartı dönem borcunuzu önceden seçilen yuvarlama tutarından birini seçerek yuvarlayabilir, yuvarlamadan oluşan farkı yatırım hesabına aktarabilir ve bu tutarın TTA - İş Portföy Altın Fonu'nda değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

  16 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında İş Bankası kredi kartınızda var olan Üstü Kalsın talimatınızı 500 TL'ye artırmanız ya da aynı tutarda yeni talimat vermeniz durumunda 75 TL MaxiPuan, 1.000 TL'ye artırmanız ya da aynı tutarda yeni talimat vermeniz durumunda 150 TL MaxiPuan kazanın. Üstelik iki kartınıza Üstü Kalsın talimatı vererek toplamda 300 TL 'ye varan MaxiPuan kazanabilirsiniz.

  Katılmak için: Maximum Mobil'de veya İşCep'te “Kampanyalar" bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL" butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (talimat vermenizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. 

  Uygulamaları telefonunuza indirin:

  ​Maximum Mobil’i indirin

  İşCep’i indirin

   

  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel ve asıl kredi kartları kampanyaya dahil olup, Üstü Kalsın talimat verebilmek için müşterilerimizin yatırım hesabı olması gerekmektedir.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar, Ticari Kredi Kartları, Vadematik, Maximum Aidatsız Kartlar, İş'te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler

   

  Kampanya Detayları:


  Mevcutta Üstü Kalsın Talimatı Olanlar için:

  • Kampanya kapsamında mevcut talimatın 500 TL'ye yükseltilmesi durumunda 75 TL MaxiPuan, 1.000 TL'ye yükseltilmesi durumunda kart başına 150 TL MaxiPuan kazanılacaktır.
  • Birden fazla kredi kartındaki Üstü Kalsın talimatının yükseltilmesi durumunda en fazla iki talimat güncellemesinden MaxiPuan kazamı söz konusu olacaktır. Dolayısı ile bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
  • MaxiPuan kazanımı sonrasında talimatın en az 6 ay boyunca düzenli olarak devam ettirilmesi/yuvarlamanın aktif olması gerekmektedir. İptal edilen talimatlar için yüklenen MaxiPuanlar kıstelyevmli olarak geri alınacaktır (Örneğin kampanya kapsamında Nisan 2023 döneminde Üstü Kalsın talimatını güncelleyen müşterimiz Ağustos ayında talimatını iptal ederse; yüklenen MaxiPuanların %50'si ​(yarısı) geri alınacaktır.
  • Üstü Kalsın talimat değişikliğinizi İnternet Şube'den gerçekleştirebilirsiniz. Talimat Verme Esasları ve daha fazlası için https://www.isbank.com.tr/ustu-kalsin ve https://www.maximum.com.tr/ustu-kalsin adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

  Mevcutta Üstü Kalsın Talimatı Olmayanlar için:


  • Kampanya kapsamında 500 TL tutarında yeni talimat verilmesi durumunda 75 TL MaxiPuan, 1.000 TL tutarında yeni talimat verilmesi durumunda ​150 TL MaxiPuan kazanılacaktır.
  • Birden fazla kredi kartına Üstü Kalsın artırım talimatı verilmesi durumunda en fazla iki talimat güncellemesinden MaxiPuan kazamı söz konusu olacaktır. Dolayısı ile bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
  • MaxiPuan kazanımı sonrasında talimatın en az 6 ay boyunca düzenli olarak devam ettirilmesi/ yuvarlamanın aktif olması gerekmektedir. İptal edilen talimatlar için yüklenen MaxiPuanlar kıstelyevmli olarak geri alınacaktır. (Örneğin kampanya kapsamında Nisan 2023 döneminde Üstü Kalsın talimatı veren müşterimiz Ağustos ayında talimatını iptal ederse; yüklenen MaxiPuanların %50'si ​​(yarısı) geri alınacaktır.

  Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında hak ettiğiniz MaxiPuan'lar, kampanya tarihleri içerisinde verdiğiniz Üstü Kalsın talimat tutarları üzerinden hesaplanacaktır. Bir müşteri yeni talimat ve mevcut talimatları güncelleyerek kampanyadan en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilir. MaxiPuan'larınız kampanya bitiminden sonraki 15 iş günü içerisinde talimatın aktif olması kontrolü yapılarak en son kullandığınız kredi kartınıza yüklenecektir. Kazanılan MaxiPuan'ların son kullanım tarihi 30 Haziran 2023'tür (bu tarih dâhil). Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil olarak uçak bileti alımında ve otel rezervasyonlarında kullanılabilecek olmakla birlikte açık avans bulunması durumunda kazanılan MaxiPuanlar ile avans kapatılması mümkün olamayacaktır.

  MaxiPuan kazanımı sonrasında talimatın iptal edilmesi durumunda kazanılan MaxiPuanlar kıstelyevmli olarak geri alınacaktır.

  ​Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir.