-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 26 Ağustos 2022 Spor Salonu Üyelik Ödemelerinize %10 İndirim!

  ​Katılmak için: Maximum Mobil’de veya İşCep’te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için katılımınızı mutlaka alışverişinizden önce yapmanız gerekmektedir.


  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir. Tek seferde gerçekleştirilecek 500 TL ve üzeri peşin ve taksitli işlemler kampanya kapsamındadır. Bir müşteri işlem başına en fazla 100 TL, kampanya dönemi boyunca ise en fazla 250 TL indirim kazanabilecektir. Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kredi kartına yansıtılacaktır. Azami 250 TL indirim limiti dahilde aynı gün gerçekleştirilecek işlemler de kampanya kapsamındadır. Kampanyadan yararlanılabilmesi için katılımın mutlaka alışverişten önce yapılması gerekmektedir.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kredi Kartları, MaxiPara Kartlar, Bankamatik Kartları ve ticari özellikli tüm kartlar kampanyadan hariç tutulmuştur. Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme  ve benzeri nitelikli işlemler, vergi ödemeleri, sigorta ve prim ödemeleri ve fatura ödemeleri alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır. MAC ve Macfit spor salonlarından gerçekleştirilecek üyelikler kampanyadan hariç tutulmuştur. MAC/Macfit kampanyası ile ilgili kampanya koşullarına Kampanyalar alanından ulaşabilirsiniz.​

  Kampanya Detayları: Tek seferde gerçekleştirilecek 500 TL ve üzeri peşin ve taksitli işlemler kampanya kapsamındadır. Bir müşteri işlem başına en fazla 100 TL, kampanya süresi boyunca ise en fazla 250 TL indirim kazanabilecektir. Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. İndirim tutarı yansıdığında ve kampanya dönemi süresi içinde azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Maximum üye işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi halinde iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanyadan yararlanılabilmesi için katılımın mutlaka alışverişten önce yapılması gerekmektedir.

  Ek koşullar:  T. İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.