-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Eylül 2022 Özdilekteyim.com 50 TL MaxiPuan Kampanyası!

  Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Kampanya, Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen işlemlerde geçerlidir. Sanal POS kullanılarak yapılan ve kapıda ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

  Katılmak için: Maximum Mobil ve İşcep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 


  Maximum Mobil telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir


  İşcep telefonunuza indirin: İşCep | Türkiye İş Bankası A.Ş. (isbank.com.tr)  ​ 


  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles,Maximiles Black, Maximum Genç, Maximum Pati Kart, MaxiPara Kartlar) ile yapılan ödemeler dahildir. 

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Özdilek AVM’lerinden yapılacak mağaza ve hipermarket alışverişlerinde geçerli değildir. Özdilekteyim.com market siparişlerinde teslimat tarihinin 30 Eylül 2022 sonrasında olması durumunda, bu işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

  Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 6 Ekim 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Kasım 2022’dir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Aralık 2022 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

  Ek Koşullar: Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. İş Bankası ve Özdilek Alışveriş Merkezi ve Tekstil Sanayi A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.