-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 25 Ağustos 2023 Mastercard Logolu İş Bankası Kartınız ile LC Waikiki İndirim Kampanyası!

  30 Eylül 2023 tarihine kadar, Masterpass’e kayıtlı Türkiye İş Bankası Mastercard, Maestro logolu Bankamatik veya MaxiPara kartlar ile www.lcwaikiki.com ve LC WAIKIKI mobil uygulamasından Cuma günlerinde tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 125 TL sepet indirimi sizleri bekliyor.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard logolu Bankamatik Kartları ve Maestro logolu MaxiPara kartlar

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Bireysel Kredi Kartı, Ticari Kredi Kartı, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

  Kampanya Koşulları:
  1. Kampanya kapsamında 25 Ağustos-30 Eylül 2023 tarihleri arasında Masterpass’e kayıtlı Türkiye İş Bankası Mastercard, Maestro logolu Bankamatik veya MaxiPara kartlar ile www.lcwaikiki.com ve LC WAIKIKI mobil uygulamasından Cuma günlerinde tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri ilk alışverişte 125 TL sepet indirimi kazanılacaktır.
  2. Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanabilir.
  3. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanmadığı durumlarda sepet indirimi kazanımı olmayacaktır.
  4. Kampanya kapsamında kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 125 TL’dir.
  5. Bu kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  6. Kampanyanın geçerli olduğu günlerde indirim kazanabilecek müşteri sayısı 3.000 adet ile sınırlıdır.
  7. Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
  8. Reddedilen ve iptal edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
  9. LC WAIKIKI Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. ve Mastercard herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.