-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 27 Eylül 2023 Peşin Alışverişlerinizi Faizsiz Taksitlendirme Fırsatı!

  ​27 Eylül - 31 Ekim tarihleri arasında 1.000-15.000 TL arasında yapacağınız peşin alışverişlerinize faizsiz 3 ay sonradan taksitlendirme fırsatı!


  Taksitlendirme talebinizi;

  • Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme veya Kartlarım> Kart Harcamalarım 
  • İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım 
  adımlarını takip ederek iletebilirsiniz.

  Kampanyanın geçerli olduğu kanal: Maximum Mobil ve İşCep

  Kampanyaya dâhil olan kartlar:  İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar

  Kampanya Detayları:

  1. Kampanya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den yapılacak taksitlendirme işlemlerinde geçerli olacaktır. Diğer kanallardan yapılan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.
  2. Peşin alışverişlerin faizsiz olarak taksitlendirilmesi yalnızca 27 Eylül-31 Ekim tarihleri arasında yasal olarak taksitlendirmeye izin verilen sektörlerde faaliyet gösteren iş yerlerinden yapılacak 1.000-15.000 TL(dahil) arası yurt içi alışverişlerde 3 taksit seçeneği için sunulacaktır. Yurtdışı işlemler mevzuat gereği taksitlendirilememektedir. 1.000 TL altı ya da 15.000 TL üstü peşin işlemlerde ve 3 ay harici sonradan taksitlendirme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir. 
  3. Kampanyaya e-ticaret, elektrik-elektronik vb. yasal olarak taksitlendirmeye izin verilen sektörler dahildir.
  4. Kampanya sadece bireysel kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
  5. Kampanya şartlarına uyan sonradan taksitlendirme işlemlerinde müşteri başına 5 işlem kısıtı bulunmaktadır.
  6. Taksitlendirme işlemi, ilgili işlemin yapıldığı döneme ait hesap kesim tarihinden ve kampanya bitiş tarihinden önce yapılmalıdır.
  7. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için İşCep ve Maximum Mobil’den alınacak taksitlendirme talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya dışında farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.
  8. Sonradan taksitlendirme işlemi İşCep, Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektir.
  9. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.
  10. Yasal olarak taksitlendirmeye izin verilmeyen sektörler ve kuyum, eğitim, sağlık, giyim, bahis ve kumar sitelerindeki harcamalar kampanyaya dahil değildir.
  11. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.