İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınız* veya Bankamatik  Kartınız  ile tüm Cinemaximum’larda haftanın her günü 12:30’a kadar başlayan tüm seans film gösterimleri size özel yalnızca 8 TL!

Türkiye’nin en büyük sinema zinciri Cinemaximum’larda İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınız ve Bankamatik Kartınızla “Maximum Seans” ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Üstelik bu uygulamadan kampanya süresi boyunca IMAX, IMAX 3D, MPX ve MPX 3D gösterimler de dahil olmak üzere dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, biletinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınız veya Bankamatik Kartınızla Cinemaximum gişelerinden ya da Maximum Mobil’den almak!

*Ziraat Maximum Kartlar, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartları, Ön Ödemeli Kartlar, Ticari Kredi Kartları ve Vadematik Kartlar kampanyaya dahil değildir.

Uygulama Koşulları:

1. Maximum Seans ayrıcalığı, her gün saat 12:30’a kadar (12:30 dahil) başlayan tüm seanslarda, Cinemaximum gişelerinden veya  Maximum Mobil uygulaması ile bilet alınması durumunda geçerlidir. Saat 00:00'dan sonraki gece yarısı seansları Maximum Seans kapsamında değerlendirilmeyecektir.
2. Yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları veya Bankamatik Kartları ile satın alınacak biletlerde 8 TL fiyat ayrıcalığından yararlanabilirsiniz
3. Maximum Seans ayrıcalığından Maximum Kartınızın yanısıra, Maximiles, MercedesCard ve İş’te Üniversiteli kredi kartlarınız ile de yararlanabilirsiniz.
4. Ziraat Maximum Kartlar, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartları, Ön Ödemeli Kartlar, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar ve Bayi Kartlar kampanyaya dahil değildir.
5. Cinemaximum gişeleri dışında (Çağrı Merkezi, Cinemaximum.com.tr, Kiosk gibi ) alternatif kanallardan alacağınız biletlerde Cinemaximum liste satış fiyatları geçerli olacaktır.
6. Maximum Seans ayrıcalığına IMAX, IMAX 3D, MPX, MPX 3D ve CGV ARTHOUSE film gösterimleri de dahil olup, 4DX, 4DX 3D, D-BOX, Screenx, Gold Class, SkyBox, Sky Auditorium, Premium Cinema ve VIP salon gösterimleri hariçtir.
7. Maximum Seans bilet fiyatları 3D, IMAX 3D ve MPX 3D filmlerde kullanılan gözlük bedelini içermemekte olup, gözlük bedeli işletme tarafından ayrıca ücretlendirilebilmektedir.
8. Maximum Seans ayrıcalığından yararlanmak için herhangi bir harcama önkoşulu ya da kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır.
9. Maximum Seans ayrıcalığından kampanya süresi boyunca dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.
10. Bilet satışına başlanmış olan her gün için 12:30’a kadar olan tüm seanslarda Maximum Seans ayrıcalığından yararlanarak bilet alabilirsiniz.
11. Maximum Seans ayrıcalığı kapsamında alınacak biletler hiçbir şekilde ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir.
12. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Maximum Kart'a Başvurun