-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Haziran 2022 Yeni Kredi Kartı Müşterilerimize Hoş Geldin Kampanyası!

  23 Mayıs -31 Aralık 2022 tarihleri arasında İş Bankası kredi kartına başvurun, kartınız onaylanınca Maximum Mobil'deki Pazarama'da geçerli 100 TL Pazarama MaxiPuan kazanın!

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Aidatsız Kartlar dışında kalan tüm İş Bankası Bireysel Kredi Kartları  (Logolu kartlar dahil tüm Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları)

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar: Aidatsız Kartlar, Ticari nitelikli kartlar, Bankamatik Kartları ve Ön Ödemeleri Kartlar
   
  Ek koşullar: 23 Mayıs -31 Aralık 2022 tarihleri arasında tüm kanallarımızdan bireysel kredi kartı başvurusunda bulunarak 23.05.2022 tarihi itibariyle Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimize 100 TL Pazarama MaxiPuan yüklemesi yapılacaktır. 23 Mayıs 2022 tarihinden önce tüm İş Bankası bireysel kredi kartlarını iptal etmiş müşteriler de yeni kredi kartı almaları halinde kampanyaya dahil edileceklerdir. Kampanyadan yalnızca asıl kart sahipleri yararlanacak olup, ek kartlar, HCE kartlar ve sanal kartlar kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya, ilgili tarihler arasında düzenlenen diğer MaxiPuan ödüllü kampanyalar ile birleştirilebilir. Bankamız mensupları kampanyadan hariç tutulmuştur. Sıfır limite kadar düşük limitli kart sürecinden üretilen ve puan yükleme tarihi itibariyle limiti Maximum Genç kredi kartı için 400 TL, Maximum ve Maximiles özellikli kredi kartları için 2.000 TL'nin altında olan kartlara puan yüklenmeyecektir.
   
  Ödül Kullanımı: Kampanya kapsamında kazanılan Pazarama MaxiPuan'lar ""Anında Kredi Kartı"" ile alınan başvurular dahil olmak üzere tüm bireysel asıl kredi kartlarına tahsis tarihini takip eden en geç 7 iş günü içinde yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilecek ve müşteri başına azami 100 TL Pazarama MaxiPuan kazanılabilecektir. Pazarama MaxiPuan'lar yalnızca Maximum Mobil içindeki Pazarama uygulamasında yer alan Online Alışveriş, Market Siparişi, Dijital Kod Market ve Araçta Öde menülerinde kullanılabilecektir. Yüklenen MaxiPuan'lar kuyum alışverişlerinde kullanılamayacaktır. Müşterilerin ödül MaxiPuan'larını kullanabilmeleri için kartlarını fiziki olarak teslim almaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında yüklenecek MaxiPuan'ların son kullanım tarihi 28.02.2023’ tür (bu tarih dahil). Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 • 23 Mayıs 2022 Yeni Kredi Kartı Müşterilerimize Hoş Geldin Kampanyası!

  23 Mayıs -30 Kasım 2022 tarihleri arasında İş Bankası kredi kartına başvurun, kartınız onaylanınca Maximum Mobil'deki Pazarama'da geçerli 100 TL Pazarama MaxiPuan kazanın!

  Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Aidatsız Kartlar dışında kalan tüm İş Bankası Bireysel Kredi Kartları  (Logolu kartlar dahil tüm Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları)

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar: Aidatsız Kartlar, Ticari nitelikli kartlar, Bankamatik Kartları ve Ön Ödemeleri Kartlar

  Ek koşullar: 23 Mayıs-30 Kasım 2022 tarihleri arasında tüm kanallarımızdan bireysel kredi kartı başvurusunda bulunarak 23.05.2022 tarihi itibariyle Bankamızdan ilk kez kredi kartı alan müşterilerimize 100 TL Pazarama MaxiPuan yüklemesi yapılacaktır. 23 Mayıs 2022 tarihinden önce tüm İş Bankası bireysel kredi kartlarını iptal etmiş müşteriler de yeni kredi kartı almaları halinde kampanyaya dahil edileceklerdir. Kampanyadan yalnızca asıl kart sahipleri yararlanacak olup, ek kartlar, HCE kartlar ve sanal kartlar kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya, ilgili tarihler arasında düzenlenen diğer MaxiPuan ödüllü kampanyalar ile birleştirilebilir. Bankamız mensupları kampanyadan hariç tutulmuştur. Sıfır limite kadar düşük limitli kart sürecinden üretilen ve puan yükleme tarihi itibariyle limiti Maximum Genç kredi kartı için 400 TL, Maximum ve Maximiles özellikli kredi kartları için 2000 TL'nin altında olan kartlara puan yüklenmeyecektir.

  Ödül Kullanımı: Kampanya kapsamında kazanılan Pazarama MaxiPuan'lar "Anında Kredi Kartı" ile alınan başvurular dahil olmak üzere tüm bireysel asıl kredi kartlarına tahsis tarihini takip eden en geç 7 iş günü içinde yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilecek ve müşteri başına azami 100 TL Pazarama MaxiPuan kazanılabilecektir. Pazarama MaxiPuan'lar yalnızca Maximum Mobil içindeki Pazarama uygulamasında yer alan Online Alışveriş, Market Siparişi, Dijital Kod Market ve Araçta Öde menülerinde kullanılabilecektir. Yüklenen MaxiPuan'lar kuyum alışverişlerinde kullanılamayacaktır. Müşterilerin ödül MaxiPuan'larını kullanabilmeleri için kartlarını fiziki olarak teslim almaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında yüklenecek MaxiPuan'ların son kullanım tarihi 28.02.2023’ tür (bu tarih dahil). Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.