-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 01 Ocak 2023 Tatilbudur’da 6 ay taksit erteleme fırsatı!


  Tatilbudur’da 6 ay taksit erteleme fırsatı!


  Maximum Kart’ınızla Tatilbudur’dan 1- 31 Ocak 2023 tarihleri arasında yapacağınız 3, 6 ve 9 taksitli alışverişlerinizde 6 ay erteleme fırsatı!


  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, Maximum Genç)


  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan ile yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.


  Ek koşullar:​ Kampanyadan faydalanılabilmesi için işlemin Maximum özellikli POS üzerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Peşin işlemler ile 3, 6 ve 9 taksit haricindeki diğer taksit seçeneklerinde erteleme uygulanmamaktadır. Taksit seçenekleri arasında ve erteleme kampanyasından yararlanılan rezervasyonlarda fiyatlar farklılık gösterebilecektir. Yasal düzenleme kapsamında azami vade yurtiçi harcamalarda 18 taksit, yurtdışına ilişkin harcamalarda ise 3 taksit olabilir. Piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir