-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 03 Kasım 2021 Maximum Mobil’den Sakarya'da Sakarya Kart 54'ünüze Yükleme Ayrıcalığı!

  İş Bankası kartlarınız ile Maximum Mobil uygulaması üzerinden Sakarya'da Sakarya Kart 54 kolayca yükleme yapabilirsiniz.

  Sakarya Kart 54'e yükleme adımları ve ücretlendirme politikası:
   
  1.Maximum Mobil uygulamasından “Şehir Ulaşım Kartları” fonksiyonu seçilerek yükleme yapılmak istenen il seçildikten sonra kart ismi ve kart numarası bilgileri girilerek Sakarya Kart 54'e sisteme kaydedilir.
  2.Sistemde kayıtlı Sakarya Kart 54'e bakiye yüklemesinin sağlanabilmesi için “Para Yükle” fonksiyonu seçilerek yüklemek istenen tutar ve ödeme yapılmak istenen İş Bankası kartı seçilir.
  3.Uygulama üzerinden “Para Yükle” fonksiyonu kullanılarak yapılan anlık yükleme işlemine ilişkin tutarlarının Sakarya Kart 54'e aktarılabilmesi için Sakarya Kart 54 'ün ulaşım araçlarının içerisinde bulunan validatör cihazına okutulması gerekmektedir.
  4.Maximum Mobil uygulaması üzerinden İş Bankası kartları ile yapılacak yüklemelerden Sakarya Kart 54 yüklenici firması Asis Elektronik tarafından alınacak işlem ücretlerine aşağıda yer verilmiştir. Sakarya Kart 54 validatöre okutulduğunda, Asis Elektronik firması tarafından uygulanan aşağıdaki tarifeye göre ücret tahsilatı gerçekleşecektir. 
   
  Örneğin, 20 TL tutarındaki bir yüklemede müşterimizin kartından tahsil edilecek tutar 20 TL olacak ancak Sakarya Kart 54'ünüze 19,01 TL yüklenecektir. 

  Kart Tipi Yükleme Tutarı Ücret
  İş Bankası Kartları 10 TL-25 TL 0,99 TL
  İş Bankası Kartları 26 TL-100 TL 1,99 TL
   
  Uygulamaya dâhil olan kartlar: İş Bankası kartları (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard), Bankamatik Kartı