-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 15 Şubat 2022 Hepsiburada'da seçili bilgisayar modellerinde 12 taksit!

  Maximum Kart'ınızla 15 Şubat-31 Mart 2022 tarihleri arasında Hepsiburada'dan seçili 3 bilgisayar modelinde peşin fiyatına 12 taksit fırsatı!
   
  Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı) kullanılarak yapılan alışverişler. 
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Bireysel Bankamatik Kartları, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

  Kampanya Koşulları: Kampanya 15 Şubat- 31 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Kampanyadan bireysel müşteriler yararlanabilir. Bireysel müşteriler için kampanyadan yararlanma hakkı 1 ile sınırlıdır. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile verilen siparişlerde fatura adresi, teslimat adresi, ödeme bilgisi, ticari unvanı, vergi numarası gibi unsurların aynı olması durumunda Hepsiburada siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar. Bireysel müşteriler, Casper Intel® Core™ i5 oyuncu bilgisayarı, Lenovo Intel® Celeron® ve Asus Intel® Core™ i3 bilgisayar modellerinden birini bireysel kredi kartlarını kullanarak peşin fiyatına 12 taksit fırsatı ile alabilirler. Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.Lenovo Intel® Celeron® 1200, Asus Intel® Core™ i3 400 ve Casper Intel® Core™ i5 ise 300 adet stokla sınırlıdır.Kampanya kapsamında bilgisayar satın alımlarında Microsoft Office hediye edilecektir.Intel ve Hepsiburada kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
   
  Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş., Intel ve Hepsiburada kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.