-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 06 Ocak 2023 GetirYemek’te 50 TL İndirim!

  GetirYemek’te 50 TL İndirim! 


  İlk alışverişinizden önce Maximum Mobil veya İşCep'ten kampanyaya katılın, 6-31 Ocak 2023 tarihleri arasında kadar Maximum Kart’ınız ile GetirYemek’ten yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk harcamanızda 50 TL indirim kazanın! 

  Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde, ilk alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir. 

  GetirYemek Kampanyası Katılım 


  Katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. 

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları 

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 

  Kampanya Ek Koşulları:​ GetirYemek kampanyası kapsamındaki 50 TL indirim tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Kampanya sadece online ödeme yönteminde geçerlidir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda geri kazanılan tutarlar, geri alınacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL indirim kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. İş Bankası ve GetirYemek kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.​