Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Mobil Ödemelerinize 60 TL MaxiPuan!

28.01.2021 - 31.01.2021

28-31 Ocak 2021 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınızla Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 125 TL ve üzeri her mobil ödeme işlemine 15 TL, toplamda ise 60 TL’ye varan MaxiPuan!

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
 
Mobil ödeme yalnızca NFC uyumlu Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilmektedir. Android 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda, Maximum Mobil üzerinden mobil ödeme işlemlerinin aktifleştirilebilmesi için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının takip edilmesi gerekmektedir.
 
Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 
 
Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar
 
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, temassız özellikli İş Bankası kartları ile yapılan temassız ödeme işlemleri, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
 
Kampanya detayları: Kampanya kapsamında, kampanya tarihleri arasında İş Bankası kartları ile Maximum Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek her 125 TL ve üzeri mobil ödeme işleminde 15 TL, toplamda ise azami 60 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Temassız özellikli İş Bankası kartları ile gerçekleştirilen temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Mobil ödeme işlemleri temassız özellikli olsun veya olmasın bireysel özellikli tüm İş Bankası kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar ile Maximum Mobil uygulaması üzerinden şifre tuşlamaya gerek olmaksızın temassız olarak yapılabilmektedir. Kampanya kapsamında aynı gün içerisinde gerçekleştirilen 125 TL ve üzeri tutardaki mobil ödeme işlemleri farklı işyerlerinde yapılması durumunda değerlendirmeye alınacaktır. Aynı gün içerisinde aynı işyerinden 125 TL ve üzeri tutarda birden fazla mobil ödeme işlemi yapılması durumunda yalnızca bir tanesi kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.
 
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 9 Şubat 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 19 Şubat 2021 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Maximum Kart'a Başvurun