Ana SayfaSkip Navigation Links > Kampanyalar > Kampanya Ayrıntıları

Veteriner/Petshop Harcamalarınızı Faizsiz Taksitlendirin!

01.09.2021 - 30.09.2021

1-30 Eylül tarihleri arasında Maximum Pati Kart’ınız ile veteriner kliniklerinden ya da evcil hayvan mağazalarından yapacağınız peşin harcamalarınıza faizsiz 3 taksit fırsatı!

Kampanyanın geçerli olduğu kanal: İşCep ve Maximum Mobil
 
Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Pati Kart
 
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç) Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar
 
Kampanya Detayları:
 
1. Kampanya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den yapılacak taksitlendirme işlemlerinde geçerli olacaktır. Diğer kanallardan yapılan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.
2. Peşin alışverişlerin taksitlendirilmesi kampanyası kapsamında 1-30 Eylül tarihleri arasında veteriner kliniklerinden ya da evcil hayvan mağazalarından yapılan 200 - 5.000 TL(dahil) arası peşin alışverişlerde faizsiz 3 taksit seçeneği için uygulanacaktır.  200 TL altı ya da 5.000 TL üstü peşin işlemlerde yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir.
3. Peşin alışverişlerin taksitlendirilmesi kampanyası İşCep ve Maximum Mobil’den 1-30 Eylül tarihleri arasında yapılacak 3 taksitli taksitlendirilecek ve taksitlendirme talimatı alınacak işlemler için geçerli olacaktır. Diğer kanallardan iletilen taksitlendirme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır.
4. Kampanya sadece banka sisteminde veteriner kliniği ya da evcil hayvan mağazası olarak gözüken işyerlerinde geçerli olacaktır.
5. Online ödeme şirketleri aracılığıyla ödeme alan internet sitelerinden ve online pazaryerlerinden yapılan alışverişler taksitlendirme kampanyasına dahil değildir.
6. Kampanya sadece Maximum Pati Kart ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
7. Taksitlendirme işlemi, ilgili işlemin yapıldığı döneme ait hesap kesim tarihinden önce yapılmalıdır.
8. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için Maximum Mobil’den alınacak taksitlendirme talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya dışında farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.  
9. Sonradan taksitlendirme işlemi Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektir.
10. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.
11. Kampanya şartlarına uyan sonradan taksitlendirme işlemlerinde kısıt bulunmamaktadır.
12. K.K.T.C. kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
13. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Taksitlendirme talebinizi;

• Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme  veya Kartlarım> Kart Harcamalarım
adımlarını takip ederek,
• İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım > Harcamalarım
adımlarını takip ederek iletebilirsiniz.
 
 

Maximum Kart'a Başvurun