-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.4.2024 - 31.7.2024
SON 7 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

1 Nisan- 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında Paris 2024 Olimpiyatları temalı VISA logolu Maximum Kart ile spor ürünleri satan seçili Maximum anlaşmalı üye iş yerlerinden ve profesyonel spor kulüpleri üyelik ödemelerinizden tek seferde gerçekleştireceğiniz 2.500 TL ve üzeri harcamaya 500 TL indirim kazanın.

Kampanyaya dâhil kart: Paris 2024 Olimpiyatları temalı Maximum Kart 

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ile ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. 

Kampanyaya Dahil Üye İş Yerleri ve Sektörler:
*Adidas
*Asics
*Barçın Spor
*Decathlon
*Hummel
*Nike
*Polar Saat
*Puma
*Salomon
*Skechers
*Sportive
*SPX
*Yalı Spor
* Profesyonel Spor Kulüpleri, Spor Alanları Ve Spor Etkinlikleri
* Üyelik Kulüpleri (Spor, Eğlence, Jimnastik), Özel Golf Sahaları
* Dans Okulları
* Yüzme Havuzları
* Halka Açık Golf Sahaları


Ek Koşullar: Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri bir ay içerisinde en fazla 500 TL indirim kazanabilir. Kampanya kapsamında kazanılabilecek toplam indirim tutarı 2.000 TL ile sınırlıdır. Kampanya diğer indirim kampanyalarıyla birleştirilemez ve sadece fiziki mağazalarda geçerlidir. 

Kampanyaya dahil olan Paris 2024 Olimpiyatları temalı Maximum Kart’a İşCep, ww.isbank.com.tr  ve tüm Şubelerimizden başvurabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası A.Ş. önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. 

Paris 2024 Olimpiyatları temalı VISA logolu Maximum Kart ile 2.500 TL ve üzeri spor harcamalarınıza 500 TL indirim kazanın!