-
KAMPANYA TARİHLERİ : 3.2.2024 - 30.4.2024
SON 6 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

3 Şubat - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında İş Bankası Mastercard® logolu bireysel kredi kartı, Bankamatik Kart veya MaxiPara kartınız ile her Cumartesi ve Pazar, İstanbul’da tüm toplu ulaşımda ilk geçişlerinize 5 TL indirim fırsatı.

Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard® logolu bireysel kredi kartı, Bankamatik Kart ve MaxiPara kartları

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartı, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir

Kampanya Koşulları:

1. Kampanya 3 Şubat–30 Nisan 2024tarihleri arasında geçerli olacaktır.
2. Kullanıcılar, kampanya başlangıç tarihi itibarıyla Cumartesi ve Pazar günleri, geçerli tüm toplu taşıma hatlarında, İş Bankası Mastercard® logolu temassız Bankamatik Kartı, kredi kartı ve MaxiPara kartlarından herhangi biri ile yapacakları ilk geçişte indirim alacaktır. 
3. Kampanyada indirimli geçiş tutarı 5 TL olup, bir kullanıcı kampanya süresince hem Cumartesi hem de Pazar günleri günde yalnızca bir defa indirimli geçiş hakkına sahip olacaktır.
4. Kullanıcı İş Bankası Mastercard® logolu temassız Bankamatik Kartı, kredi kartı ve MaxiPara kartlarından ile kampanya günü standart banka kartı tarifesi ile geçişini yapacaktır. Gün içinde kampanya ödül tutarı (20 TL) karta iade edilecektir. 
5. İndirim oranı banka kart geçiş tarifesi üzerinden olacaktır.
6. Kampanyalı geçişlerde, geçiş başına indirim tutarı maksimum 20TL ile sınırlıdır. 
7. Kampanya İstanbul’da tüm toplu taşıma araçlarında geçerlidir.
8. Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
9. Sistemsel gecikmelerden kaynaklı geri yüklemelerde oluşabilecek aksaklıklarda müşteri memnuniyeti kapsamında ödüllendirme en kısa sürede yapılacaktır.
10. Kampanya TCDD-Marmaray, TCDD-Halkalı Başakşehir Metro Hattı, TCDD Gayrettepe- İstanbul Yeni Havalimanı metro hatlarında geçerli değildir.
11. Kampanyanın yürütülmesinden Belbim AŞ ve Mastercard® sorumlu olup, Türkiye İş Bankası A.Ş. ’nin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
12. Belbim AŞ ve Mastercard® kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
13. Kampanya günlük geçiş kotası ile sınırlıdır. Kota dolumunda otomatik olarak kampanya durdurulacaktır.


İş Bankası Mastercard® Logolu Temassız Kartlarınız ile Toplu Ulaşımda İndirim Fırsatı!