-
KAMPANYA TARİHLERİ : 20.3.2024 - 31.12.2024
SON 252 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

​Türkiye İş Bankası Mastercard logolu kartlara özel 31 Aralık 2024 tarihine kadar her Çarşamba günü, seçili Zorlu PSM etkinliklerinde %25 indirim fırsatı sizlerle. 

Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard logolu bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Koşulları

1. Kampanya, 31 Aralık 2024 tarihine kadar, her Çarşamba günü, seçili Zorlu PSM etkinliklerinde geçerlidir. 

2.İş Bankası Mastercard logolu kartlara sunulan avantajlı etkinlik bileti, Passo (www.passo.com.tr) internet sitesi ve Passo mobil uygulamasından, etkinlik bileti satın alım aşamasında “Mastercard ile %25 İndirim!” kampanyası seçilerek alınabilir.

3. Kampanyadan yararlanabilmek için, kampanya seçiminden sonra çıkacak sayfada yer alan yönlendirmeler doğrultusunda, İş Bankası Mastercard logolu kartın ilk 6 hanesi girilir. Daha sonra ödemenin İş Bankası Mastercard logolu kredi veya banka kartı veya ön ödemeli kartlar ile yapılması gerekmektedir.

4. Biletler her etkinlik ve kampanya dönemi için kotalar ile sınırlıdır.

5. İndirim etkinlik bilet bedelinde uygulanacaktır, Passo hizmet bedeli ve teslimat bedeli indirime dahil değildir. 

6. İş Bankası Mastercard logolu kartlara özel Zorlu PSM’de %25 indirim diğer indirim fırsatı ve kampanyalarla birleştirilemez.

7. Mastercard ve Zorlu PSM, indirimli bilet satın alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Mastercard Logolu İş Bankası Kartınız Zorlu PSM’de %25 İndirim Kampanyası!

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 28 Aralık 2022 Mastercard Logolu İş Bankası Kartınız ile Zorlu PSM’de %25 İndirim Kampanyası!

  28 Aralık 2022 – 22 Şubat 2023 tarihleri arasında, her Çarşamba günü, seçili Zorlu PSM etkinliklerinde Türkiye İş Bankası Mastercard Logolu kartları ile %25 indirim!

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. 

  Kampanya Koşulları:
  Kampanya, 28 Aralık 2022 – 22 Şubat 2023 tarihleri arasında, her Çarşamba günü, seçili Zorlu PSM etkinliklerinde geçerlidir. Kampanyaya kayıtlı etkinlik listesi aşağıda incelenebilir.
  Mastercard avantajlı etkinlik bileti, Passo (www.passo.com.tr) internet sitesi ve Passo mobil uygulamasından, etkinlik bileti satın alım aşamasında “Mastercard ile %25 İndirim!” kampanyası seçilerek alınabilir.
  Kampanyadan yararlanabilmek için, kampanya seçiminden sonra çıkacak sayfada yer alan yönlendirmeler doğrultusunda, İş Bankası Mastercard logolu kartının ilk 6 hanesi girilir. Daha sonra ödemenin İş Bankası Mastercard logolu kredi veya banka kartı veya ön ödemeli kartlar ile yapılması gerekmektedir.
  Biletler her etkinlik ve kampanya dönemi için kotalar ile sınırlıdır.
  İndirim etkinlik bilet bedelinde uygulanacaktır, Passo hizmet bedeli ve teslimat bedeli indirime dâhil değildir.
  Mastercard ile %25 İndirimi, diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  Mastercard ve Zorlu PSM, indirimli bilet satın alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İş Bankası A.Ş.  kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
  Red olan ve iptal edilen işlemler Kampanya’ya dâhil değildir.
  Kampanyanın yürütülmesinden Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.