-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.4.2024 - 30.4.2024
SON 6 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında Maximum TEMA Kart’a başvurun, onaylanan kredi kartınız ile 5 Mayıs 2024 tarihine kadar yapacağınız ilk harcamanızda sizin adınıza TEMA Vakfı aracılığıyla üç fidan dikelim!

Üstelik TEMA Kart başvurunuzda kartınızın fiziken basılması yerine dijital kullanımı tercih ederek fiziki kartın sunduğu tüm deneyim ve ayrıcalıkları eksiksiz olarak yaşayabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan kartlar ve işlemler: 1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında başvurulan ve kullanıma açılan Maximum TEMA Kart’lar ile 5 Mayıs 2024 tarihine kadar (bu tarih dahil) yapılan 1 TL ve üzeri alışveriş işlemleri kampanyaya dahildir. Alışverişlerde sektör kısıtı bulunmamaktadır.

Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Halihazırda Maximum TEMA Kart’ı olan müşterilerimizin ikinci yaptıkları Maximum TEMA Kart başvuruları kampanya kapsamında dikkate alınmayacaktır. 
 
Ödül kullanımı: 1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında Maximum TEMA Kart’a başvuruda bulunan ve onaylanan kartı ile 5 Mayıs 2024 tarihine kadar (bu tarih dahil) harcama gerçekleştiren müşteriler için TEMA Vakfı aracılığıyla üç adet fidan dikilecektir. Her bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilecektir. Hediye fidanlar kampanya bitiş tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde bağışlanacak ve müşterilerin Bankamız sistemindeki kayıtlı mail adreslerine TEMA Vakfı e-bağış sertifikası gönderilerek bilgi verilecektir.


Nisan Ayında Yapacağınız Maximum TEMA Kart Başvurunuz Üç Fidan Olsun!