-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 15 Nisan 2024 Türkiye İş Bankası 19. İstanbul Yarı Maratonu’na Özel 200 TL İndirim

  15-28 Nisan 2024 tarihleri arasında Türkiye İş Bankası 19. İstanbul Yarı Maratonu’na özel Maximum Kart’ınızla spor ürünleri satan seçili Maximum anlaşmalı üye iş yerlerinden tek seferde yapacağınız 2.500 TL ve üzeri harcamaya 200 TL indirim kazanın.

  İndirim kazanmak için kampanya tarihleri içinde alışverişinizden önce Maximum Mobil’de veya İşCep'te ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. 

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları dahildir.

  Kampanyaya dâhil olan iş yerleri için tıklayınız.

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bankamatik Kartları, Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri ve Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

  Ek Koşullar: Geri kazanımlar indirim koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yansıyacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yansıtılan indirimler geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL indirim kazanabilir.

  Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.