• Maximum Kart

    Paris 2024 Olimpiyatları Temalı Maximum Kart

    Paris 2024 Olimpiyatları Temalı Maximum Kart

Paris 2024 Olimpiyatları Temalı Maximum Kart​

2024 Paris Olimpiyatları, şimdiye kadar düzenlenen olimpiyatlardan farklı olarak, küresel iklim krizi ve cinsiyet eşitliğinde ilkler bakımından tarihe geçecek. Paris 2024 Organizasyon Komitesi ve Uluslararası Olimpiyat Komitesi, oyunların, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ve karbon ayak izinin azaltılmasıyla ilgili 2030 ve 2053 hedefleriyle uyumlu olmasına büyük önem veriyor. Ormanlar ve okyanusların korunmasına yönelik projelerin desteklenmesinin planlandığı Paris 2024 Olimpiyatları, hedeflere ulaşılması halinde modern tarihin iklim pozitif ilk olimpiyatı olacak. Ayrıca, kadın ve erkek sporcuların eşit katılımla yarışacak olmasıyla toplumsal cinsiyet eşitliği açısından da olimpiyat tarihinde ilk olma özelliği taşıyacak.

Paris 2024 Olimpiyatları temalı Maximum Kart ile spora yönelik harcamalarınızda çeşitli avantajlardan yararlanırken aynı zamanda Maximum dünyasının sunduğu tüm kampanyalara katılabilirsiniz.​

Paris Olimpiyatlarına özel bir anı niteliği taşıyan Maximum Kart sınırlı sayıda özel olarak üretilmiştir. Basılı kartlarımız tükenmeden kartımıza sahip olmak için hemen başvuruda bulunabilirsiniz.   

P​​aris 2024 Olimpiyatları Temalı Maximum Kart'a nasıl başvurabilirim?

2024 Olimpiyatlarına  özel iki farklı görsel ile tasarlanan Maximum Kart'a www.isbank.com.tr​ ve tüm Şubelerimizden başvurabilirsiniz.

Paris 2024 Olimpiyatları Temalı Maximum Kart Özellikleri: ​


• Paris 2024 Olimpiyatları temalı Maximum Kart,  Maximum Kart'ın tüm özelliklerine sahiptir.

 

• İşCep ve Maximum Mobil'den kampanyalarımızı takip edebilir ve Maximum Kart için düzenlenen tüm kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

 

• Alışverişlerinizde MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz. 

 

• Temassız, mobil ödeme ve TR Karekod özellikleriyle ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 

• 2024 Olimpiyatlarına özel Maximum Kart'ınızı yurt içinde ve yurt dışında kullanabilir, yurt dışı harcamalarınız için kredi kartınızın hesap özeti para birimini TL, TL/USD, TL/EUR veya TL/USD/EUR olarak belirleyebilirsiniz.​