MAXIMUM ANKARAGÜCÜ KART

MKE Ankaragücü Kulübü taraftarı Maximum Ankaragücü Kart sahibi olarak hem kulübüne destek oluyor hem de Maximum dünyasının sunduğu fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanıyor.


Maximum Ankaragücü Kart Özellikleri: 

• Maximum Ankaragücü Kart tüm Maximum özelliklere sahiptir. 

• Maximum Kart'a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Maximum Ankaragücü Kart sahipleri de faydalanır.

• Alışverişlerinizde MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz. 

• Maximum Ankaragücü Kart'ınızı yurt içinde ve yurt dışında* kullanabilirsiniz.

 

*Kredi kartınızın hesap özeti para birimini TL, TL/USD, TL/EUR veya TL/USD/EUR olarak belirleyebilir, ilgili döviz cinsinden hesap özeti borcunuzu son ödeme tarihine kadar söz konusu döviz cinsinden ödeyebilirsiniz. Buna ilaveten; yabancı para hesap özetlerinizdeki borç tutarının son ödeme tarihinde ödenmemesi durumunda, borcunuz yabancı para olarak izlenmeyecek, ve Bankamız Gişe Döviz Satış kurundan TL'ye dönüştürülerek TL üzerinden izlenecektir.

Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikamız | Türkiye İş Bankası A.Ş. (isbank.com.tr)  linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.

 

Maximum Ankaragücü Kart'a nasıl başvurabilirim?

Maximum Ankaragücü Kart'a İşCep, İnternet Şubesi, Çağrı Merkezi kanallarımızdan, dilediğiniz İş Bankası Şubesinden ya da ANKR, ANKARA ya da ANKARAGUCU boşluk T.C. Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde) yazıp 4402'ye kısa mesaj göndererek başvurabilirsiniz.

​ 


​​​​Maximum Ankaragücü Kart'a nasıl başvurabilirim?


Maximum Ankaragücü Kart'a İşCep, İnternet Şubesi, Çağrı Merkezi kanallarımızdan, dilediğiniz İş Bankası Şubesinden ya da ANKR, ANKARA ya da ANKARAGUCU boşluk T.C. Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde) yazıp 4402'ye kısa mesaj göndererek başvurabilirsiniz.​