Maximum Giresunspor Kart Özellikleri: 

• Maximum Giresunspor Kart tüm Maximum özelliklere sahiptir. 
• Maximum Kart'a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Maximum Giresunspor Kart sahipleri de faydalanır.
• Alışverişlerinizde MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz. 
• Maximum Giresunspor Kart ile yapacağınız eğitim, sağlık ve kamu harcamalarınızı hesap kesim tarihine kadar  taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.
• Maximum Giresunspor Kart'ınızı yurt içinde ve yurt dışında* kullanabilirsiniz.
• Çotanak Store Mağazalarında ve www.cotanakstore.com.tr adresinden yapılacak alışverişlerde Maximum Giresunspor Kart'a özel % 10 indirim tanımlanacaktır.
• Çotanak Spor Kompleksinde yer alan Passolig gişelerinden ve www.passo.com.tr adresinden yapılacak kombine harcamalarında Maximum Giresunspor Kart'a özel % 10 indirim tanımlanacaktır.

*Kredi kartınızın hesap özeti para birimini TL, TL/USD, TL/EUR veya TL/USD/EUR olarak belirleyebilir, ilgili döviz cinsinden hesap özeti borcunuzu son ödeme tarihine kadar söz konusu döviz cinsinden ödeyebilirsiniz. Buna ilaveten; yabancı para hesap özetlerinizdeki borç tutarının son ödeme tarihinde ödenmemesi durumunda, borcunuz yabancı para olarak izlenmeyecek, ve Bankamız Gişe Döviz Satış kurundan TL'ye dönüştürülerek TL üzerinden izlenecektir.
Kredi Kartı Başvurunuz kapsamında, Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından kişisel verilerinizin; işlenme ve aktarılma amacı, toplanma yöntemi, hukuki sebebi ve haklarınıza ilişkin olarak internet sitemizde yer alan Gizlilik Politikamız | Türkiye İş Bankası A.Ş. (isbank.com.tr) linkinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizden ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.
Giresunspor Kulübü taraftarı Maximum Giresunspor Kart sahibi olarak hem kulübüne destek oluyor hem de Maximum dünyasının sunduğu fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanıyor.


Maximum Giresunspor Kart'a nasıl başvurabilirim?

Maximum Giresunspor Kart'a İşCep, İnternet Şubesi, Çağrı Merkezi kanallarımızdan, www.isbank.com.tr​ web sitemiz üzerinden, dilediğiniz İş Bankası Şubesinden ya da GRSN, GİRESUN ve ya GİRESUNSPOR boşluk T.C. Kimlik Numaranız boşluk doğum tarihinizi (GGAAYY olacak şekilde) yazıp 4402'ye kısa mesaj göndererek başvurabilirsiniz.