Kültür Koleji Mezunları olmanın ayrıcalığı Maximum Kart’la yaşanıyor!​ 

Kültür Koleji Mezunları, İş Bankası’nın kendilerine özel tasarladığı Kültür Koleji Mezunları Derneği Maximum Kart’ı kullanarak kendilerini ayrıcalıklı hissediyor.
 
• Kültür Koleji Mezunları Derneği Maximum Kart tüm Maximum özelliklere sahiptir.
• Maximum Kart’a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Kültür Koleji Mezunları Derneği Maximum Kart sahipleri de faydalanır.
• Alışverişlerinizde MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.
• Kültür Koleji Mezunları Derneği Maximum Kart ile yapacağınız eğitim, sağlık ve kamu harcamalarınızı hesap kesim tarihine kadar  taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.
• Kültür Koleji Mezunları Derneği Maximum Kart’ın yurt içinde ve yurt dışında* kullanabilirsiniz.
 
 
*Kredi kartınızın hesap özeti para birimini TL, TL/USD, TL/EUR veya TL/USD/EUR olarak belirleyebilir, ilgili döviz cinsinden hesap özeti borcunuzu son ödeme tarihine kadar söz konusu döviz cinsinden ödeyebilirsiniz. Buna ilaveten; yabancı para hesap özetlerinizdeki borç tutarının son ödeme tarihinde ödenmemesi durumunda, borcunuz yabancı para olarak izlenmeyecek, ve Bankamız Gişe Döviz Satış kurundan TL’ye dönüştürülerek TL üzerinden izlenecektir.  
 
 
Kültür Koleji Mezunları Derneği Maximum Kart’a özel indirim sunan işletmeler ve uygulanan indirim oranları aşağıdaki şekildedir.
 
 
AİLE GİYİM DÜKKANLARI
Esengül Tekstil - %25

YEMEK YERLERİ VE RESTORANLAR
Öz Bakırköy Dürümcüsü - %5

MÜZİK MARKETLER-MÜZİK ALETLERİ
Nevzat Cangöz - %15

ÜYELİK KULÜPLERİ (SPOR, EĞLENCE, JİMNASTİK)
GYMOTİON  - %10
 
İndirimler, ödemenin Kültür Koleji Mezunları Derneği Maximum Kart'la yapılması koşuluyla işlem anında otomatik olarak gerçekleştirilmektedir.