Pazarama Online Alışveriş menüsü ile organik gıdadan elektronik eşyalara, evcil hayvan ürünlerinden aksesuarlara aradığınız tüm ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlarla İş Bankası kartınızla yapacağınız alışverişlere özel hazırlanan kampanyalardan yararlanarak alışverişlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.  

• Online alışveriş menüsünden dilediğiniz markadan alışveriş yapabilir ve ödemesini Pazarama’ya eklediğiniz İş Bankası kartlarınız ile kolayca tamamlayabilirsiniz.
• Alışverişlerinizi ve siparişinizin durumunu kontrol edebilir, favori ürünlerinizi takip edebilir, beğenmediğiniz ürünleri iade edebilirsiniz.
​Size özel sunulan fırsatlar ile indirimlerden yararlanabilir, kampanyalardan ilave MaxiPuan kazanabilirsiniz. Üstelik kazandığınız puanları ve mevcut puanlarınızı da Pazarama içinde yer alan tüm menülerde kullanabilirsiniz. ​

Maximum Mobil yenilendi. Hayatı kolaylaştıran yeni dijital platform Pazarama ile seçkin firmalardan İş Bankası kartlarınız ile avantajlı alışveriş yapmaya devam edebilir, Maximum Mobil ile kart işlemlerinizi yönetmeye devam ederken Maximum Kart kampanyalarına katılabilirsiniz. 

Pazarama MaxiPuan kazanımı

Maximum Mobil’deki Pazarama’da yer alan Online Alışveriş, Market ve Dijital Kod Market içerisinden yapılan harcamalar üzerinden işlem anında %2 Pazarama MaxiPuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız Pazarama MaxiPuanlar Pazarama içerisinde yer alan Online Alışveriş, Market Siparişi, Dijital Kod Market, Araçta Öde’den gerçekleştirilecek işlemlerde kullanılabilir. Kuyum alışverişlerinde kullanılamaz.​

* %2 Pazarama MaxiPuan kampanyası 30.06.2023 tarihine kadar geçerlidir. Alışveriş başına kazanılacak Pazarama MaxiPuan tutarı 100 TL ile sınırlıdır. İş Bankası ve Pazarama kampanya tarihlerinde ve kazanım tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.