Sivasspor taraftarı Sivasspor Maximum Kart kullanarak hem kulübüne destek oluyor hem de Maximum dünyasının sunduğu fırsat ve ayrıcalıklardan yararlanıyor. Sivasspor Maximum Kart'a tüm İş Bankası Şubelerinden, Maximum Mobil’den, İşCep’ten, İnternet Şubemizden, www.isbank.com.tr​ web sitemiz üzerinden ya da 0850 724 0 724 numaralı Telefon Şubemizden başvurabilirsiniz.

• Sivasspor Maximum Kart tüm Maximum özelliklere sahiptir.
• Maximum Kart’a sunulan tüm kampanya ve ayrıcalıklardan Sivasspor Maximum Kart sahipleri de faydalanır.
• Alışverişlerinizden MaxiPuan kazanabilir, kazandığınız puanlarla Maximum üye işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik alışverişlerinizi taksitlendirebilir ve kolayca ödeyebilirsiniz.
• Sivasspor Maximum Kart ile yapacağınız eğitim, sağlık ve kamu harcamalarınızı hesap kesim tarihine kadar taksitlendirebilir ya da ödemesini erteleyebilirsiniz.
• Sivasspor Maximum Kart’ınızı yurt içinde ve yurt dışında* kullanabilirsiniz.

*Kredi kartınızın hesap özeti para birimini TL, TL/USD, TL/EUR veya TL/USD/EUR olarak belirleyebilir, ilgili döviz cinsinden hesap özeti borcunuzu son ödeme tarihine kadar söz konusu döviz cinsinden ödeyebilirsiniz. Buna ilaveten; yabancı para hesap özetlerinizdeki borç tutarının son ödeme tarihinde ödenmemesi durumunda, borcunuz yabancı para olarak izlenmeyecek, ve Bankamız Gişe Döviz Satış kurundan TL’ye dönüştürülerek TL üzerinden izlenecektir.