-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.1.2024 - 31.12.2024
SON 160 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

​Maximum Kart’ınız ile Boyner'den yapacağınız alışverişlerinizde vade farksız 6 taksit fırsatı sizi bekliyor.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve Ticari Kredi Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartları, Maxipara Kartlar, Ticari Bankamatik Kartları ve Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.


Boyner'de Vade Farksız 6 Taksit

Geçmiş Kampanyalarımız

  • 01 Ocak 2023 Boyner Mağazalarında Vade Farksız 4 Taksit

    Maximum Kart’ınız ile Boyner Mağazaları ve boyner.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerinizde vade farksız 4 taksit fırsatı sizi bekliyor.

    Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve Ticari Kredi Kartları

    Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartları, ​Maxipara Kartlar, Ticari Bankamatik Kartları ve Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.