-
KAMPANYA TARİHLERİ : 23.2.2024 - 31.12.2024
SON 160 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

​23 Şubat – 31 Aralık 2024 tarihleri arasında İş Bankası Mastercard® logolu bireysel kartlarınız ile Cuma günleri saat 18.00-20.00 saatleri arasında yapacağınız İstanbul Modern Sanat Müzesi giriş bileti alımlarında 50% indirimden fırsatı sizi bekliyor.

Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard® logolu bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartları

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Türkiye İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Koşulları:
Kampanya 23 Şubat – 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Kullanıcılar, kampanya başlangıç tarihi itibarıyla Cuma günleri saat 18.00-20.00 saatleri arasında, İş Bankası Mastercard® logolu bireysel Bankamatik Kartı, kredi kartı ve MaxiPara kartlarından herhangi biri ile yapacakları İstanbul Modern Sanat Müzesi giriş bileti alımlarında 50% indirimden faydalanabilecektir.
Bir kullanıcı aynı gün içerisinde kampanyadan sadece 1 kere faydalanabilir. 
Kullanıcı İş Bankası Mastercard® logolu bireysel Bankamatik Kartı, kredi kartı ve MaxiPara kartı ile kampanya günü indirimli tutarı ödeyerek İstanbul Modern Müzesi giriş biletini alabilecektir.
İndirim oranı tam bilet satış fiyatı üzerinden olacaktır.
Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
İstanbul Modern Sanat Müzesi ve Mastercard® kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanya günlük 150 kişi geçiş kotası ile sınırlıdır. Kotanın dolması durumunda otomatik olarak kampanya durdurulacaktır. 
Kampanya İş Bankası Mastercard® logolu kart sahibi olan ve 18.00–20.00 saatleri arası ziyaret eden ilk 150 kişi için geçerlidir. Diğer indirimler ile birleştirilemez.
Kampanyanın yürütülmesinden İstanbul Modern Sanat Müzesi ve Mastercard® sorumlu olup, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


İş Bankası Mastercard® Logolu Kartlarınız ile İstanbul Modern Sanat Müzesi Bilet Alımlarında %50 İndirim Fırsatı!