-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.4.2024 - 30.4.2024
SON 6 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları


30 Nisan’a kadar özel motorlu taşıt sürücüleri kurslarından yapacağınız peşin harcamalarda 6 aya kadar faizsiz sonradan taksitlendirme fırsatı sizi bekliyor!

Taksitlendirme talebini;

• İşCep uygulaması üzerinden > Kartlar > Kredi Kartlarım> Harcamalarım 
• Maximum Mobil uygulaması üzerinden > Kartlarım > Kart işlemlerim> İşlem Taksitlendirme veya Kartlarım> Kart Harcamalarım
adımlarını takip ederek iletebilirsiniz.

Kampanyanın geçerli olduğu kanal: Maximum Mobil ve İşCep

Kampanyaya dâhil olan kartlar:  İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, 

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar,  Bankamatik Kartlar, MaxiPara kartlar

Kampanya Detayları:

1. Kampanya katılımlı olmayıp sadece İşCep ve Maximum Mobil’den yapılacak taksitlendirme işlemlerinde geçerli olacaktır. Diğer kanallardan yapılan taksitlendirme işlemlerinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.

2. Peşin harcamaların taksitlendirilmesi kampanyası kapsamında; 1 Nisan - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında, eğitim kurumlarında yapılan 5.000 - 1.000.000 TL(dâhil) arası peşin harcamalara faizsiz 3-6 arası taksit seçeneği uygulanacaktır. 5.000 TL altı ya da 1.000.000 TL üstü peşin işlemlerde yürürlükte olan faiz oranı geçerlidir. 

3. Sürücü kursu harcamaların taksitlendirilmesi kampanyası; 1 Nisan  - 30 Nisan 2024 tarihleri arasında yapılacak, 3 ila 6 ay taksitlendirilecek ve taksitlendirme talimatı (İşCep veya Maximum Mobil’den) alınacak işlemler için geçerli olacaktır. Diğer kanallardan iletilen taksitlendirme taleplerinde yürürlükte olan faiz oranı uygulanacaktır.

4. Kampanya sadece 8299 MCC altında sınıflandırılmış özel motorlu taşıt sürüş eğitimi veren işyerlerinde yapılan harcamalarda geçerli olacaktır.

5.Yurtdışı işlemler mevzuat gereği taksitlendirilememektedir. 

6. Kampanya sadece bireysel kredi kartları ile yapılan harcamalarda geçerli olacaktır.

7. Taksitlendirme işlemi, ilgili işlemin yapıldığı döneme ait hesap kesim tarihinden önce ve kampanya bitiş tarihinde önce yapılmalıdır. Kampanya süresi içerisinde hesap kesim tarihinden önce gerçekleştirilen bir işlemin, hesap kesim tarihinden sonra taksitlendirilmesi mümkün değildir.

8. Dönem içi hareketlere yansımamış işlemler için İşCep veya Maximum Mobil’den alınacak taksitlendirme talimatı kampanya kapsamında değerlendirilecek olup, talimatın kampanya dışında farklı bir günde verilmesi halinde yürürlükte olan faiz oranı geçerli olacaktır.   

9. Sonradan taksitlendirme işlemi Maximum Mobil, Şubelerimiz, Internet Şubesi ve Çağrı Merkezi (0850 724 0 724) aracılığıyla iptal edilebilmektedir.

10. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak son taksit ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.

11. Kampanya şartlarına uyan sonradan taksitlendirme işlemlerinde kısıt bulunmamaktadır.

12. Türkiye İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Sürücü Kursu Eğitim Ödemelerinizi Faizsiz Taksitlendirin!