-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 21 Mart 2024 Brooks Brothers'ta 750 TL MaxiPuan!

  21 - 31 Mart 2024 tarihleri arasında Maximum Kart'a özel Brooks Brothers mağazalarından ve brooksbrothers.com.tr web sitesinden yapacağınız 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 750 TL MaxiPuan!      

  Katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

  Uygulamaları telefonunuza indirin:

  Maximum Mobil/indir
  İşCep/indir

  Dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Aidatsız kartlar, Ticari Bankamatik, Ticari Kredi Kartları, Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar ve Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 

  Ödül Kullanımı: Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 750 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya kriterlerinin yerine getirilmesi ve kampanya kapsamında kullanılan kartın Maximum Kart olması durumunda ödül MaxiPuan olarak yüklenecektir. Kampanya kapsamında kullanılan kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda ise MaxiMil'e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Kazanılan MaxiMil'ler avans kapamada kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kazanılan MaxiPuanlar 16 Nisan 2024 tarihinde alışveriş yapılan karta yüklenecek olup 31 Mayıs 2024 tarihine kadar (bu tarih dahil) kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Haziran 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.
  Türkiye İş Bankası A.Ş. ve BB Perakende A.Ş. kampanyayı değiştirme hakkını saklı tutar.