-
KAMPANYA TARİHLERİ : 1.1.2024 - 30.6.2024
SON 35 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

Maximum Kart'ınızla Petlas'tan 30 Haziran 2024 tarihine kadar yapacağınız alışverişlerinizde 8 taksit fırsatı sizi bekliyor.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları 

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Bankamatik Kartları, Maxipara Kartlar, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ek Koşullar: Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişlerin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Kampanya kapsamında 8 ay vadeye kadar taksitlendirme olanağı bulunmakla birlikte satışı gerçekleştirilen her bir ürün için uygulanacak azami taksit vadeleri Petlas tarafından belirlenmekte ve uygulanmaktadır.

Bankamızca alışveriş içeriğinin tespit edilememesi ve taksitlendirme kısıtlaması/taksitli işlem alt limitinin firma tarafından yönetilmesi sebebiyle taksit seçeneğinin ödeme adımında seçilerek gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Peşin veya taksitli olarak gerçekleştirilen alışverişlere Bankamızca sonradan faizsiz ilave taksit imkanı verilememektedir.

Sonradan faizsiz taksitlendirme kampanyası değildir.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Petlas Lastik San. ve Tic. A.Ş kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkını saklı tutar.Petlas’ta 8 Taksit Fırsatı!