-
KAMPANYA TARİHLERİ : 24.8.2023 - 24.8.2024
SON 130 GÜN

​Kampanya Ayrıntıları

İş Bankası kartlarına BTA restoranlarında 24 Ağustos 2024 tarihine kadar %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel ve ticari kredi kartları kampanyaya dahildir.
 
Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Bankamatik kartlar ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya dahil restoranlar için tıklayınız.​

Ek Koşullar: İndirim, belirtilen havalimanlarında yer alan BTA restoranlarındaki POS cihazlarında otomatik olarak uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır.Havalimanlarındaki BTA Restoranlarında %10 İndirim Fırsatı!

Geçmiş Kampanyalarımız

  • 01 Eylül 2022 Havalimanlarındaki BTA Restoranlarında %10 indirim!


    BTA restoranlarında 15 Haziran 2023 tarihine kadar %10 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.


    Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel ve ticari kredi kartları 


    Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Bankamatik kartlar ile yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.


    Ek Koşullar: İndirim aşağıdaki tabloda belirtilen havalimanlarında yer alan BTA restoranlarındaki POS cihazlarında otomatik olarak uygulanmaktadır. İndirimden yararlanmak için alt veya üst ödeme sınırı bulunmamaktadır. Alışveriş slibiniz, faturanız ve kredi kartı hesap özetinizde indirimli tutar yer alacaktır.