-

Geçmiş Kampanyalarımız

 • 20 Nisan 2024 İş Bankası Mastercard® sahiplerine özel Beymen Mağazalarından Yapılacak Academia, Beymen ve Beymen Collection Alışverişinizde %25 İndirim!

  ​20-26 Nisan 2024 tarihleri arasında İş Bankası Mastercard logolu kart sahiplerine özel Beymen’lerden ve Beymen.com’dan yapılacak olan 2024 İlkbahar/Yaz sezonu Beymen, Beymen Collection, Academia markalı ürün alışverişlerinde %25 indirim fırsatı sizi bekliyor.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard® logolu bireysel ve ticari kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartları

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Türkiye İş Bankası Aidatsız Kartları ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

  Kampanya Koşulları:

  • 20-26 Nisan 2024 tarihleri arasında İş Bankası Mastercard logolu kart sahiplerine özel Beymen’lerden ve Beymen.com’dan yapılacak olan 2024 İlkbahar/Yaz sezonu Beymen, Beymen Collection, Academia markalı ürün alışverişlerinde %25 indirim uygulanacaktır.

  • Kampanya Firma’nın devam eden diğer indirim ve kampanyaları ile birleştirilemez.

  ​• Kampanya belirli ürünlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

  ​• Beymen Perakende Ve Tekstil Yatırımları A.Ş. kampanya koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

  ​• Kampanyanın yürütülmesinden Beymen Perakende Ve Tekstil Yatırımları A.Ş. ve Mastercard® sorumlu olup, Türkiye İş Bankası A.Ş. ’nin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.​