-
KAMPANYA TARİHLERİ : 8.4.2024 - 30.5.2024
SON 2 GÜN

Kampanya AyrıntılarıİşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, 30 Mayıs tarihine kadar Maximum Kart'ınızla Bridgestone'dan tek seferde yapacağınız 10.000 - 19.999 TL arasındaki alışverişlerinize 500 TL MaxiPuan, 20.000 TL ve üzeri alışverişlerinize ise 1.500 TL MaxiPuan kazanın.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve İş Bankası Bankamatik Kartları dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Maximum Aidatsız Kartlar, MaxiPara Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Aidatsız Kart sahibi müşterilerimiz Bankamatik kartları da olması durumunda kampanyaya katılım sağlayabilirler. Ancak Aidatsız Kartlar ile gerçekleştirilen işlemlerden kampanyaya katılım sağlansa dahi ödül kazanılamayacaktır.

Ek Koşullar: MaxiPuanlarınız  12 Haziran tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Temmuz'dur. MaxiPuanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Ağustos 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMile dönüştürüle​bilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar, Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil müşteri bazındadır. Diğer MaxiPuan ve İndirim kampanyalarıyla birleştirilemez. Kampanya yalnızca Bridgestone iş yerleri üzerinden gerçekleşen alışverişlerde geçerlidir. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 1.500 TL MaxiPuan kazanabilir.

Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bridgestone'da 1.500 TL MaxiPuan Fırsatı